Pistolety do Pianki Montażowej, Wyciskacze do Silikonu i Tub - Dobra Cena! - Adamex - Twój Partner Budowlany

Pistolety do pianki i wyciskacze

Pistolety i wyciskacze to kluczowe narzędzia w zakresie aplikacji materiałów takich jak silikony, kleje uszczelniające, pianki montażowe i inne substancje w tubach lub kartuszach. Są one niezastąpione zarówno w profesjonalnych pracach budowlanych, jak i w projektach domowego majsterkowania, zapewniając precyzję, efektywność i oszczędność materiału. Różnorodność dostępnych modeli pozwala na dobranie narzędzia idealnie odpowiadającego potrzebom użytkownika.

 

Pistolety ręczne:

Pistolety ręczne to najbardziej podstawowe i powszechnie używane narzędzia do aplikacji materiałów takich jak silikony, kleje, czy pianki montażowe. Są one wykonane z trwałych materiałów, takich jak metal lub wysokiej jakości tworzywo sztuczne, i działają na zasadzie mechanizmu dźwigniowego. Użytkownik wyciska materiał z tuby poprzez ręczne naciskanie na spust pistoletu. Są one idealne do mniejszych projektów DIY oraz do zastosowań, gdzie nie jest wymagana duża siła wyciskania.

 

Pistolety pneumatyczne:

Pistolety pneumatyczne to bardziej zaawansowane narzędzia, które wykorzystują ciśnienie powietrza do wyciskania materiału z tuby. Zapewniają one bardziej jednolite i kontrolowane nałożenie, co jest szczególnie ważne w profesjonalnych zastosowaniach przemysłowych. Są idealne do cięższych zastosowań, gdzie wymagana jest precyzja i mniejszy wysiłek fizyczny. Pistolety pneumatyczne są często wybierane przez profesjonalistów do dużych projektów budowlanych i remontowych.

 

Pistolety elektryczne:

Pistolety elektryczne, zasilane bateriami, oferują najwyższy poziom kontroli i równomierności aplikacji. Są one szczególnie przydatne w długotrwałych projektach lub przy powtarzalnych pracach, gdzie ręczne wyciskanie materiału mogłoby być męczące. Pistolety elektryczne są idealne dla profesjonalistów, którzy potrzebują niezawodności i wydajności w swojej pracy.

 

Porady

 

Zapewnienie równomiernej aplikacji

Aby uzyskać równomierną warstwę materiału, kluczowe jest utrzymanie pistoletu pod stałym kątem i poruszanie nim jednostajnie wzdłuż linii uszczelnienia. To zapewnia, że materiał jest aplikowany równomiernie, co jest niezbędne dla osiągnięcia najlepszych wyników. Równomierne nałożenie materiału nie tylko poprawia wygląd finalnego uszczelnienia, ale także zapewnia jego trwałość i skuteczność. Aby to osiągnąć, zaleca się praktykowanie techniki aplikacji i ewentualnie zastosowanie taśmy maskującej w celu uzyskania bardziej precyzyjnych linii.

 

Zmniejszenie odpadów

Wyciskacze pozwalają na wykorzystanie niemal całej zawartości tuby, co znacząco zmniejsza ilość odpadów. Jest to korzystne zarówno z punktu widzenia ekonomicznego, jak i ekologicznego. Efektywne wykorzystanie materiału nie tylko zmniejsza koszty, ale także przyczynia się do ograniczenia ilości odpadów, co jest ważne w kontekście zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Dzięki temu, że wyciskacze umożliwiają maksymalne wykorzystanie produktu, minimalizują one również potrzebę częstego zakupu nowych tub.

 

Oszczędność materiału

Po użyciu, końcówkę tuby można zamknąć, aby zapobiec wysychaniu materiału, co umożliwia jego ponowne użycie. To nie tylko oszczędza materiał, ale również pieniądze. Zamknięcie końcówki tuby po każdym użyciu zapobiega dostawaniu się powietrza do środka, co mogłoby spowodować wysychanie i utratę właściwości produktu. Jest to szczególnie ważne w przypadku materiałów, które szybko twardnieją po ekspozycji na powietrze.

 

Długotrwałe przechowywanie

Przechowywanie kartusza z materiałem w pistolecie może prowadzić do wysychania i utrudnić kolejne użycie. Aby temu zapobiec, po użyciu należy oczyścić końcówkę i szczelnie zamknąć. Jest to ważne, aby zapewnić długotrwałą żywotność produktu i uniknąć problemów z jego aplikacją w przyszłości. Regularne czyszczenie i odpowiednie przechowywanie narzędzi oraz materiałów zapewniają ich gotowość do użycia w każdej chwili, co jest kluczowe w profesjonalnych zastosowaniach, gdzie czas i efektywność są na wagę złota.

Aktywne filtry

24,90 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Wzmocniony wyciskacz do silikonu Faster Tools to profesjonalne narzędzie do precyzyjnego aplikowania silikonów i akrylów. Wyposażony w wzmocnioną przekładnię zwiększającą siłę nacisku, ergonomiczny uchwyt i obrotową rurę ułatwiającą pracę w trudno dostępnych miejscach. Idealny do zastosowań budowlanych i motoryzacyjnych. Produkt spełniający wysokie standardy jakości Faster Tools.

16,49 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Wyciskacz do silikonu lux Faster Tools to ramowy narzędzie wykonane z wytrzymałego aluminium, zapewniające precyzyjne i równomierne dozowanie silikonu. Dzięki ergonomicznej konstrukcji i antypoślizgowemu uchwytowi, aplikacja silikonów, akryli czy mas uszczelniających staje się łatwa i wygodna. Idealny do zastosowania w domu, warsztacie czy przemyśle. Odkryj profesjonalizm i skuteczność w jednym narzędziu!

11,99 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Wyciskacz do silikonu zwykły Faster Tools to niezbędne narzędzie dla profesjonalistów i majsterkowiczów. Wykonany z trwałego materiału, zapewnia precyzyjne i czyste aplikowanie silikonu i kleju. Ergonomiczny uchwyt i płynna regulacja siły wyciskania sprawiają, że praca staje się łatwa i efektywna. Idealny do zastosowań budowlanych i remontowych. Długotrwały i łatwy w obsłudze.

12,90 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Wyciskacz silikonu Rexxer RD-05-003 to narzędzie o długości 23 cm, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dzięki precyzyjnemu mechanizmowi ręcznemu zapewnia dokładne i kontrolowane dozowanie silikonu. Ergonomiczny uchwyt z antypoślizgową powierzchnią gwarantuje wygodę użytkowania. Idealny do zastosowań wykończeniowych, uszczelniania okien i drzwi. Odkryj innowacyjne funkcje tego wyciskacza, które ułatwią Twoje prace.

19,99 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Wyciskacz silikonu Rexxer RD-05-001 to kompaktowe narzędzie o długości około 23 cm, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dzięki ręcznemu mechanizmowi z dźwignią doskonale wyciska silikon, kleje i inne substancje. Idealny do zastosowań profesjonalnych i domowych. Zapewnia precyzyjne i efektywne działanie, minimalizując odpady. Dodatkowo, produkt może posiadać antypoślizgowy uchwyt i łatwe czyszczenie.

29,99 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Pistolet do pianki montażowej Vorel 09174 to solidne narzędzie wykonane z metalu, umożliwiające precyzyjne aplikowanie pianki. Dzięki ergonomicznemu uchwytowi i regulacji strumienia pianki zapewnia wygodne użytkowanie. Doskonale sprawdza się przy aplikacji pianek montażowych, izolacyjnych i uszczelnień. Wytrzymała konstrukcja gwarantuje długotrwałe użytkowanie, zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Optymalizuj pracę i minimalizuj odpady z pistoletem Vorel 09174.

19,59 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Wyciskacz do silikonu Motive 090 127 to profesjonalne narzędzie do precyzyjnej aplikacji silikonu, klejów i mas uszczelniających. Wyposażony w ergonomiczny uchwyt, zapewnia wygodę użytkowania. Dzięki solidnej konstrukcji i wysokiej jakości materiałom wykonania, gwarantuje skuteczność i trwałość. Idealny do prac budowlanych i remontowych, ten wyciskacz to niezawodne wsparcie dla każdego majsterkowicza.

19,99 zł
Produkt dostępny

Wyciskacz do tub Dedra 1200-01 to solidnie wykonany, ramowy narzędzie o długości 230 mm i grubości ramy 2 mm. Przeznaczony do wyciskania silikonu, klejów i innych materiałów z tub. Ergonomiczny uchwyt zapewnia wygodę podczas użytkowania. Doskonały do prac remontowo-budowlanych dla profesjonalistów i hobbystów. Uniwersalny, łatwy w obsłudze i trwały. Idealny do szerokiego zakresu zastosowań.

29,90 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Pistolet do pianki montażowej Expert Line TP004 to precyzyjne narzędzie do aplikacji pianek poliuretanowych. Wyposażony w ergonomiczny uchwyt i system regulacji przepływu, zapewnia komfort i kontrolę podczas pracy. Antykorozyjna obróbka metalowych elementów gwarantuje trwałość. Idealny do izolacji termicznych, montażu okien i drzwi oraz wypełniania szczelin. Zapewnij sobie profesjonalne rezultaty z tym pistoletem.

18,50 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Mieszadełko do kotwy chemicznej Soudal 117375 to profesjonalne narzędzie do mieszania i aplikacji kotew chemicznych. Wykonane z wysokiej jakości materiału, zapewnia precyzyjne i skuteczne działanie. Doskonale sprawdzi się w zastosowaniach budowlanych, montażowych i instalacyjnych. Dzięki kompatybilności z różnymi systemami kotwienia chemicznego, jest wszechstronnym rozwiązaniem dla specjalistów. Optymalizuj pracę i efektywność dzięki temu niezbędnemu narzędziu.

79,99 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Wyciskacz do mas w tubach. Przeznaczony jest do wyciskania tub silikonem, akrylem itp. o wysokości 225mm. Aluminiowy korpus, aluminiowa, ergonomicznie wyprofilowana rękojeść, stalowe ramię spustowe, mocny mechanizm oporowy.

33,98 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Wyciskacz do silikonu Kreator (KRT 551001) to narzędzie o długości 225mm, zaprojektowane dla precyzyjnego aplikowania silikonu, akrylu i mas uszczelniających. Jego ramowa budowa i ergonomiczna konstrukcja zapewniają wygodę oraz efektywność pracy, idealne dla profesjonalistów i hobbystów. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, gwarantuje trwałość i niezawodność w każdych warunkach.

110,00 zł
Produkt dostępny

Pistolet do pianki montażowej Dedra 1201-22 to niezawodne narzędzie z teflonową powierzchnią dla łatwego czyszczenia. Zapewnia precyzyjną aplikację pianki dzięki regulacji przepływu, co czyni go idealnym do różnorodnych zastosowań montażowych. Ergonomiczny kształt i antypoślizgowa rękojeść gwarantują komfort użytkowania, a wzmocniona konstrukcja metalowa obiecuje długotrwałą trwałość. Kompatybilny z większością kartuszy na rynku.

31,99 zł
Produkt dostępny

Wyciskacz do tub PRO BW-06 to narzędzie o wysokiej wydajności, przeznaczone zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego. Jego ergonomiczny design i mocna konstrukcja gwarantują komfort oraz długotrwałe użytkowanie. Idealny do precyzyjnego wyciskania silikonów, klejów, i mas uszczelniających, minimalizując odpady. Łatwy w czyszczeniu, nie wymaga specjalnych warunków przechowywania.

29,90 zł
Produkt dostępny

Profesjonalny wyciskacz do tub BW-03 (3-01-15-01-403) to niezawodne narzędzie wykonane z trwałych materiałów, zapewniające efektywne wykorzystanie produktu. Ergonomiczny uchwyt i łatwość czyszczenia podnoszą komfort użytkowania. Doskonały do zastosowań w budownictwie, majsterkowaniu i przemyśle kosmetycznym. Precyzyjne wymiary, lekka konstrukcja i innowacyjny mechanizm sprawiają, że jest to niezbędny sprzęt dla profesjonalistów.

61,99 zł
Produkt dostępny

Wyciskacz do mas uszczelniających Dedra 1201-11 to niezastąpione narzędzie dla profesjonalistów. Jego aluminiowa obudowa gwarantuje trwałość i odporność na korozję. Ergonomiczny design oraz precyzja dawkowania materiałów, takich jak silikony czy kleje, zapewniają komfort i dokładność pracy. Idealny dla każdego, kto ceni sobie wytrzymałość i wszechstronność w aplikacji substancji uszczelniających.

62,80 zł
Produkt dostępny

Wyciskacz do tub Dedra 1201-05 to narzędzie o ramowej konstrukcji, idealne do wyciskania silikonu, klejów i mas uszczelniających. Posiada potrójną prowadnicę zapewniającą równomierne aplikowanie materiałów. Kompatybilny z różnymi tubami, doskonały do zastosowań domowych i profesjonalnych. Prosty w obsłudze, zapewnia precyzję i efektywność. Idealny dla majsterkowiczów i profesjonalistów.

58,99 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Wyciskacz do tub Dedra 1201-04 to profesjonalne narzędzie ramowe do precyzyjnego wyciskania silikonu, klejów i mas uszczelniających. Dzięki obrotowej tubie jest kompatybilny z różnymi rozmiarami. Ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodę i kontrolę podczas użytkowania. Doskonały do prac budowlanych, remontowych i hobbystycznych, gwarantując precyzję i trwałość.

41,50 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Wyciskacz do tub Dedra 1201-03 to ramowy narzędzie do precyzyjnego wyciskania silikonu, klejów i mas uszczelniających. Wyposażony w obrotową tubę, zapewnia równomierne aplikowanie materiałów. Metalowa konstrukcja gwarantuje trwałość i odporność na uszkodzenia. Ergonomiczny kształt oraz łatwa obsługa sprawiają, że narzędzie jest idealne do prac budowlanych i remontowych. Doskonały wybór dla profesjonalistów i majsterkowiczów.

49,99 zł
Produkt dostępny

Wyciskacz do silikonu Dedra 1201, z aluminiową obudową, gwarantuje wytrzymałość i lekkość. Jego mechanizm mechaniczny i ergonomiczny uchwyt zapewniają precyzyjne dozowanie z minimalnym wysiłkiem. Idealny dla profesjonalistów i amatorów do aplikacji silikonów, klejów i mas uszczelniających. Wyposażony w mechanizm zwalniania ciśnienia dla lepszej kontroli i efektywności pracy.

81,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Pistolet do pianki montażowej Dedra 1201-21 to narzędzie wykonane z metalu z mosiężną dyszą, zapewniające precyzyjną i trwałą dystrybucję pianki. Ergonomiczny kształt i lekka konstrukcja gwarantują wygodę podczas pracy. Regulacja strumienia pianki umożliwia dostosowanie do różnych zastosowań, a łatwość czyszczenia przedłuża żywotność urządzenia. Kompatybilny z różnymi piankami montażowymi, zapewniający równomierną i kontrolowaną aplikację.

36,99 zł
Produkt dostępny

Odkryj Pistolet do pianki montażowej Dedra 1201-20, idealny dla profesjonalistów. Wykonany z lekkiego plastiku, zapewnia ergonomiczną konstrukcję i łatwość w czyszczeniu. Jego długa dysza umożliwia precyzyjne dozowanie oraz aplikację w trudno dostępnych miejscach, co czyni go niezastąpionym narzędziem w pracach montażowych i izolacyjnych. Idealny dla tych, którzy cenią precyzję i komfort pracy.

9,50 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Zestaw 3 końcówek do wyciskaczy masy uszczelniającej Dedra 1201-113. Wykonane z trwałych materiałów, zapewniają precyzyjne aplikowanie masy. Kompatybilne z większością wyciskaczy. Idealne do zastosowań budowlanych, automotive i domowych. Zapewniają równomierne i efektywne nakładanie masy. Łatwe w czyszczeniu i wymianie. Zwiększają precyzję pracy. Optymalne narzędzie dla profesjonalistów i majsterkowiczów.