Trawy samozagęszczające

Aktywne filtry

79,50 zł
Produkt dostępny

Trawa samozagęszczająca Biopon 2kg to idealna mieszanka traw, zapewniająca gęsty i odporny na deptanie trawnik. Nadaje się do zakładania nowych trawników oraz renowacji istniejących obszarów zielonych. Doskonała do ogrodów, parków i terenów rekreacyjnych. Siew równomiernie, regularne podlewanie i umiarkowana wilgoć to klucz do sukcesu. Osiągnij efektowny trawnik szybko i bezproblemowo!

17,90 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Trawa samozagęszczająca Biopon 0,3kg to doskonała mieszanka nasion trawy, idealna do zakładania i regeneracji trawników w ogrodach i parkach. Charakteryzuje się szybkim wzrostem, odpornością na warunki atmosferyczne i niskimi wymaganiami pielęgnacyjnymi. Dzięki zdolności do samozagęszczania tworzy gęsty i równomierny trawnik. Wysiewaj wiosną lub latem na przygotowanej glebie i ciesz się pięknym efektem po kilku tygodniach.

170,90 zł
Produkt dostępny

Trawa samozagęszczająca 5kg Biopon to wysokiej jakości mieszanka traw idealna do zakładania i regeneracji trawników. Dzięki szybkiemu kiełkowaniu i samozagęszczaniu, tworzy gęsty dywan odporny na warunki atmosferyczne. Doskonała tolerancja na słońce i cień sprawia, że jest wszechstronnie zastosowana. Produkt pakowany w wygodne opakowanie 5 kg. Odpowiednie stosowanie zapewnia piękny i zdrowy trawnik przez długi czas.

43,80 zł
Produkt dostępny

Trawa samozagęszczająca 1kg Biopon to wysokiej jakości mieszanka traw stworzona do trwałych i estetycznych trawników. Odporna na deptanie i zmienne warunki pogodowe, idealna do ogrodów prywatnych i terenów publicznych. Szybkie kiełkowanie i ciągłe zagęszczenie trawnika gwarantują łatwą pielęgnację. Doskonała do obsiania terenów o dużym natężeniu ruchu pieszych. Optymalny czas siewu to wiosna lub wczesna jesień.