Baterie bidetowe do WC - Krany do bidetu - ADAMEX

Bidetowe

Baterie bidetowe - niezastąpiony element nowoczesnej łazienki

W łazienkach domowych, tak samo jak w tych użytkowych, stawiamy przede wszystkim na funkcjonalność. Popularnym elementem wyposażenia łazienek są więc bidety, służące do odświeżania się po skorzystaniu z toalety. Bateria bidetowa również ma duże znaczenie - warto wybrać taką, która pozwoli nam wygodnie korzystać z bidetu. Popularnym rozwiązaniem jest bateria bidetowa podtynkowa, która pozwala na estetyczny montaż w ścianie. Bateria bidetowa ze słuchawką przypomina wyglądem mały zestaw prysznicowy i pozwala nam na wygodne i higieniczne odświeżenie się. Bateria podtynkowa bidetowa składa się z ukrytej w ścianie instalacji, słuchawki typu bidetta oraz mieszacza.

Wygodne i stylowe baterie bidetowe

Baterie do bidetu występują w wielu różnych kolorach i wykończeniach, pozwalając nam na dopasowanie ich do stylu naszej łazienki. Odpowiednio dobrana  bateria do bidetu będzie idealnie współgrać z innymi elementami wyposażenia łazienki. Możemy dobrać ją z tej samej serii co baterię umywalkową, a jeżeli zależy nam na tym, by bidetta kształtem przypominała słuchawkę prysznica - dopasujmy ją do zestawu prysznicowego! Kran do bidetu to nieodłączny element wielu serii baterii łazienkowych, dlatego możemy dostosować go nawet do baterii wannowej. Wysokiej jakości bateria bidetowa do wc to element wyposażenia, który będzie służył Ci nawet przez kilkanaście lat!

Aktywne filtry

224,78 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Bidet stojący firmy Koło z linnii NOVA PRO jest dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy potrzebują wysokiego poziomu higieny w swojej łazience i jednocześnie chcą to osiągnąć w dobrym stylu. Klasyczny, owalny kształt pasuje do każdego wnętrza i jednocześnie daje poczucie stabilności i bezpieczeństwa.

269,00 zł
363,80 zł -26,06%
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Właściwości:

Długość wylewki: 10,7 cm
Klasa przepływu: Z
Kolor: Chrom
Korek: Korek klik-klak g 1 1/4 cala
Perlator: Cersanit water save
Rodzaj barterii: Bateria mechaniczna
Rodzaj głowicy: Ceramiczna cersanit water save
Sposób montażu: Stojąca
Średnica głowicy: 35 mm
Uchwyt: Jednouchwytowa
Wartość dla grupy akustycznej: Od 20 do 30 db
Wartość dla klasy przepływu: Poniżej 9l/min.
Wężyki przyłączeniowe: Elastyczne wężyki przyłączeniowe g 3/8 cala, długość 400 mm
Wysokość korpusu: 14,7 cm