Baterie prysznicowe natryskowe ścienne, podtynkowe - ADAMEX

Prysznicowe

Baterie prysznicowe

Baterie umywalkowe, prysznicowe i wannowe są niezbędnym elementem armatury łazienkowej. Oferujemy sprawdzone produkty polskich firm takich jak Cersanit i KFA Armatura. Szeroki wybór, jakość i funkcjonalność pozwalają dopasować baterie bidetowe, prysznicowe czy ogólnie łazienkowe do każdej aranżacji.

Baterie prysznicowe z termostatem lub deszczownicą

Baterie prysznicowe, podobnie jak baterie wannowe, mogą być wyposażone w termostat. Służy on do regulowania temperatury. Dzięki temu woda nie będzie za gorąca lub za zimna. Zapewnia to właściwy komfort i bezpieczeństwo podczas kąpieli lub natrysku.

Bateria do kabiny prysznicowej nie musi ograniczać się również do węża i słuchawki prysznicowej. W bardziej rozbudowanych wersjach może składać z deszczownicy. Są one dostępne na ogół w kształcie kwadratu lub okręgu, w różnych średnicach i kolorystyce.

Baterie prysznicowe - na co zwrócić uwagę?

Podczas wybierania baterii natryskowej warto zwrócić uwagę na sposób montażu. Czy bateria prysznicowa będzie montowana natynkowo lub podtynkowo oraz jakie ma dodatkowe właściwości. Są to m.in. wydajność przepływu oraz dodatkowe funkcje. Mogą to być np. tłumik dźwiękowy, sitko zabezpieczające przed zanieczyszczeniami lub osadzaniem się kamienia albo ogranicznik przepływu wody.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz