Wyposażenie prysznica - akcesoria do prysznica - ADAMEX

Wyposażenie prysznica

Niezbędne artykuły łazienkowe

Wyposażenie prysznica to bardzo ważny punkt każdej łazienki. Od dobrze dobranej aparatury zależy nasz komfort podczas codziennych rytuałów pielęgnacyjnych. Każdy przecież chce mieć zapewniony spokój przy kąpieli. Cieknący kran lub słuchawka prysznica nie należy do przyjemnych usterek. Warto stanąć na chwilę i zastanowić się przy wyborze odpowiednich przyborów łazienkowych.

Niezastąpione baterie

Jednym z ważniejszych artykułów łazienkowych są baterie. To akcesoria do prysznica, bez których nie można normalnie funkcjonować. Żadne inne narzędzie nie jest w stanie wyregulować i ustawić ciepłej lub zimnej wody. Baterie z montażem ściennym świetnie sprawdzają się pod prysznic, akcesoria te zabierają mało miejsca, umożliwiając tym samym większą przestrzeń do kąpieli.

Postępowy natrysk

Inną niezwykle potrzebną armaturą łazienkową są zestawy natryskowe. Pasują one swoim wyglądem do architektury każdego wnętrza. Poza główną funkcją przekazywania strumieni wodnych pod ciśnieniem nadają stylu i elegancji. Deszczownice to niezbędne wyposażenie każdej nowoczesnej kabiny prysznicowej.

Aktywne filtry

91,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Zestaw natryskowy, punktowy DALI BLACK, to znakomity produkt, który idealnie pasuje do nowoczesnego i designerskiego wnętrza. Charakteryzuje się bardzo dużą precyzją wykonania, a także funkcjonalnością. Rodzaj strumienia może być zmieniany dzięki specjalnemu przyciskowi Magic Click. Wszystkie produkty z funkcją Magic Click wyposażone zostały także w technologię easy-clean z systemem antykamiennym, dzięki czemu są odporne na osadzanie się kamienia oraz łatwe w czyszczeniu i konserwacji.

216,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Zestaw natryskowy, punktowy LOFT GOLD, to znakomity produkt, który idealnie pasuje do nowoczesnego i designerskiego wnętrza. Charakteryzuje się bardzo dużą precyzją wykonania, a także funkcjonalnością. Rodzaj strumienia może być zmieniany dzięki specjalnemu przyciskowi Magic Click. Wszystkie produkty z funkcją Magic Click wyposażone zostały także w technologię easy-clean z systemem antykamiennym, dzięki czemu są odporne na osadzanie się kamienia oraz łatwe w czyszczeniu i konserwacji.

979,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Zestaw natryskowy VALVEX LOFT to idealny pomysł na element komfortowej i niebanalnej łazienki. Jest niezwykle praktyczny i uniwersalny, dlatego dobrze prezentuje się w większości wnętrz.

Właściwości:

- supercienka deszczownica o grubości 2,5 mm
- regulowana wysokość deszczownicy
- bateria natryskowa 2-funkcyjna
- słuchawka 3-funkcyjna z systemem Magic Click