Słuchawki prysznicowe - słuchawki do prysznica - ADAMEX

Słuchawki prysznicowe

Słuchawki prysznicowe - nieodłączny element każdej łazienki

Słuchawka prysznicowa to element, bez którego nie wyobrażamy sobie kabiny prysznicowej, a nawet wanny. Słuchawka do prysznica może być jedno- lub wielofunkcyjna, dostępna w wielu różnych rozmiarach, by jak najlepiej dopasować się do potrzeb jej użytkownika. Wybrana przez nas słuchawka prysznicowa z wężem zapewnia wygodny dostęp do bieżącej wody i pozwala na dogodne kierowanie jej strumieniem. Jeśli zależy nam na oszczędności wody, idealnym rozwiązaniem będzie słuchawka prysznicowa z perlatorem - skutecznie napowietrza on wodę, pozwalając na komfortowe korzystanie z prysznica. U osób ceniących wygodę, doskonale sprawdzi się wysokociśnieniowa, wodooszczędna słuchawka prysznicowa.

Wielofunkcyjne słuchawki prysznicowe

Słuchawka prysznicowa z uchwytem niewątpliwie ułatwi nam korzystanie z prysznica. Wybierając kolumny prysznicowe lub zestawy natryskowe nie musimy martwić się dodatkowo o uchwyt, który również jest ważnym elementem i pozwala nam wygodnie kierować strumieniem wody, ani o wąż prysznicowy - mamy je od razu w komplecie. Odpowiednio dobrana słuchawka prysznicowa oszczędna pozwala nam zaoszczędzić nawet do 60% wody zużywanej podczas użytkowania zwykłej słuchawki prysznicowej. Oszczędnym rozwiązaniem jest również słuchawka prysznicowa z wyłącznikiem, która pozwala na stałe kontrolowanie przepływu wody oraz zatrzymywanie go w dowolnym momencie.

Aktywne filtry

91,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Zestaw natryskowy, punktowy DALI BLACK, to znakomity produkt, który idealnie pasuje do nowoczesnego i designerskiego wnętrza. Charakteryzuje się bardzo dużą precyzją wykonania, a także funkcjonalnością. Rodzaj strumienia może być zmieniany dzięki specjalnemu przyciskowi Magic Click. Wszystkie produkty z funkcją Magic Click wyposażone zostały także w technologię easy-clean z systemem antykamiennym, dzięki czemu są odporne na osadzanie się kamienia oraz łatwe w czyszczeniu i konserwacji.