Lista produktów marki Chemobud

7,99 zł
Produkt dostępny

Zaprawa szamotowa to związek szamotu  gliny surowej z użyciem dodatków w postaci cementu portlandzkiego oraz szkła wodnego. Zaprawa służy do łączenia cegieł z płytami szamotowymi. Używając masy szamotowej, trzeba układać spoinę o grubości około 3 mm. 

Natomiast różne powstałe po zapaleniu pęknięcia, należy uzupełnić silikonem. Czas schnięcia zaprawy szamotowej, mający wpływ na to, gdy w palenisku można palić ogień, jest całkiem długi. Po wykonaniu pracy powinno się odczekać 3‒4 dni.

34,99 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Zaprawa szamotowa to kompozycja szamotu  gliny surowej z użyciem dodatków w postaci cementu portlandzkiego i szkła wodnego. Zaprawa jest przeznaczona do połączenia cegieł z płytami szamotowymi. Używając masy szamotowej, powinno się układać spoinę o grubości około 3 mm. 

Natomiast różne wynikłe po rozpaleniu paleniska uszkodzenia, można zakleić silikonem. Czas wysychania zaprawy szamotowej, mający wpływ na to, gdy w palenisku można palić ogień, jest całkiem długi. Po wykonaniu robót trzeba odczekać 3‒4 dni.

21,90 zł
Produkt dostępny

Zaprawa szamotowa jest to mieszanka szamotu i gliny surowej a także dodatków w stylu cementu portlandzkiego i szkła wodnego. Zaprawa jest przeznaczona do łączenia cegieł i płyt szamotowych. Stosując masę szamotową, powinno się nakładać spoinę o grubości  3 mm. 

Natomiast wszelkie wynikłe po zapaleniu pęknięcia, należy uzupełnić silikonem. Czas schnięcia zaprawy szamotowej, mający wpływ na to, gdy w palenisku można palić ogień, jest dość długi. Po zakończeniu pracy należy odczekać 3‒4 dni.

11,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Zaprawa szamotowa jest to mieszanka szamotu  gliny surowej a także dodatków w postaci cementu portlandzkiego a także szkła wodnego. Zaprawa jest wykorzystywana do łączenia cegieł i płyt szamotowych. Stosując masę szamotową, powinno się układać spoinę o grubości  3 mm. 

Natomiast wszelkie powstałe po zapaleniu uszkodzenia, należy uzupełnić silikonem. Czas wysychania zaprawy szamotowej, mający znaczenie na to, gdy w palenisku można rozpalić ogień, jest całkiem długi. Po wykonaniu pracy trzeba odczekać 3‒4 dni.