Lista produktów marki Siniat

61,90 zł
Produkt dostępny

Gips szpachlowy NIDA FINISZ to idealny produkt do wykańczania łączeń płyt gipsowo-kartonowych, a także do przygotowywania powierzchni (płyty g-k, tynki cementowo-wapienne, tynki gipsowe, beton komórkowy, gładkie elementy betonowe, bloczki gipsowe) przed malowaniem. Cechą charakterystyczną jest bardzo duża przyczepność do podłoża, która znacznie przekracza progi normowe. Biały kolor po wyschnięciu ułatwia uzyskanie lepszego koloru w trakcie malowania.

Gipsu szpachlowego z reguły używa się do usuwania większych nierówności a także dokładnego układu kątów, a decydują o tym jego właściwości – wytrzymałość (lepsza od gładzi) i możliwość położenia jednorazowo względnie grubej warstwy, nawet  - 6 mm. 

- Zużycie: 1,5kg/m2/mm

62,99 zł
Produkt dostępny

Gips szpachlowy NIDA START SINIAT to idealny produkt do wstępnego spoinowania płyt gipsowo-kartonowy z pomocą taśmy wzmacniającej. Stosowana także do uzupełniania pęknięć lub ubytków. Cechą charakterystyczną tego produktu jest bardzo wysoka przyczepność do podłoża, przez co jest bardziej wytrzymała.

Gips szpachlowy z reguły wykorzystuje się do korygowania większych nierówności a także dokładnego wyprowadzania kątów, a kluczową rolę odgrywają jego właściwości – wytrzymałość (lepsza od gładzi) i możliwość nałożenia od razu względnie grubej warstwy, nawet  - 6 mm. 

- Zużycie: 1,5kg/m2/mm