Profile, kleje, akcesoria

Profile, kleje, akcesoria

Profile są to produkty o szerokim zastosowaniu, które wykorzystuje się m.in. w budownictwie, podczas prac wykończeniowych oraz remontów czy przy konstruowaniu mebli. Co więcej, są niezbędne przy produkcji okien, drzwi, a także balustrad czy ogrodzeń. W naszej ofercie znajdziesz m.in. profile cokołowe, sufitowe, a także profile niezbędne do budowania ścianek działowych z płyt gipsowo-kartonowych czy wykonywania szkieletowych konstrukcji ścian działowych oraz zabudowy. Profile przydają się także do spawanych konstrukcji – w przypadku wykonywania ram, kratownic, przęseł czy innych elementów. Sprawdzą się również jako wzmocnienie drewnianych konstrukcji, np. z płyt OSB. Oprócz nich oferujemy bogaty wybór akcesoriów do profili oraz narożniki. Wszystkie te produkty wykonane są z materiałów, które posiadają właściwości antykorozyjne, dzięki czemu zachowują trwałość przez długie lata. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, zajrzyj do naszej oferty, gdzie znajdziesz dokładne specyfikacje każdego z produktów.

Aktywne filtry

20,53 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Klej o optymalnym czasie wiązania, przeznaczony do przyklejania płyt gipsowo-kartonowych wewnątrz pomieszczeń. Gotowy do użycia bezpośrednio po zarobieniu wodą. Klej daje się łatwo mieszać, przez co uzyskujemy konsystencję pasty gotowej do użycia, którą należy wykorzystać w ciągu ok. 0,5 godziny. Po rozpoczęciu twardnienia następuje szybki proces wiązania.
Optymalny czas gotowości do proacy 30 minut
Doskonale przyczepny i wysoce kontaktowy
Konsystencja pasty po rozrobieniu
Plastyczny
Wysoka wytrzymałość połączeni

5,40 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Taśma MID-FLEX została stworzona z myślą o łączeniu płyt gipsowo-kartonowych w narożnikach wewnętrznych i rogach zewnętrznych, idealna do łączenia dachu z murem.

20,60 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627


Perlfix T
przeznaczony jest do klejenia na ścianach: płyt gipsowo-kartonowych, płyt gipsowo-włóknowych, płyt z wełny mineralnej oraz zespolonych, materiałów izolacyjnych do zastosowania bezpośrednio na murze i betonie.
Klej jest sypkim materiałem na bazie gipsu z fabrycznymi dodatkami.dealnie nadaje się do montażu naszego kamienia i cegły gipsowej.
Perlfix T stosowany jest do klejenia na ścianach: kamienia dekoracyjnego, płyt gipsowo-kartonowych, płyt gipsowo-włóknowych, płyt z wełny mineralnej oraz zespolonych, materiałów izolacyjnych do zastosowania bezpośrednio na murze i betonie.