Gipsy szpachlowe

Aktywne filtry

52,90 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Gotowa Gładź Szpachlowa Raptor to najwyższej jakości, gotowa do użycia Gładź przeznaczona głównie do prac remontowych, wykończeniowych i dekoracyjnych w budownictwie. Pozwala doprowadzić ściany i sufity do idealnej gładkości przed malowaniem. Jest doskonałym materiałem służącym do ostatecznego wypełniania niewielkich ubytków i rys na tynkach. Można ją używać na podłożach betonowych, tynkach cementowych i cementowo-wapiennych wewnątrz pomieszczeń.

17,99 zł
Produkt dostępny

Nałożenie gładzi zaczynamy od ubytków trudno-dostępnych i sufitu, kierując się od okien w głąb pokoju. Gładzie gotowe można rozprowadzać wybitnie cienką warstwą, nawet tzw. mgiełką – a więc o grubości 1 mm. CEKOL F-16 Gładź gotowa nie jest przeznaczona do nakładania grubych warstw– a tym samym do prostowania ścian lub naprawiania sporych ubytków. Gładzie gotowe potrzebują minimum 6 godzin na utwardzenie i dopiero wtedy wolno nałożyć drugą warstwę. 

Właściwości:- Zużycie: 1,5 kg/m2
- Czas schnięcia: 6h

18,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Nakładanie SUPER MASA SZPACHLOWA DEN BIT-U zaczynamy od ubytków trudno-dostępnych i sufitu, kierując się od strony okien w ku środkowi pokoju. Gładzie gotowe można nakładać ogromnie cienką warstwą, a nawet tzw. mgiełką – czyli o grubości 1 mm. SUPER MASA SZPACHLOWA DEN BIT-U nie jest przeznaczona do zaciągania grubych warstw– czyli do prostowania ścian czy naprawiania sporych ubytków. Gładzie gotowe wymagają minimum 6 godzin na utwardzenie i dopiero wówczas można nakładać drugą warstwę.

63,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

MASA SZPACHLOWA SW  Służy do wygładzania płyt G-K (nie należy jej stosować do łączenia płyt) oraz niewielkich chropowatości podłoża, wewnątrz budynków w pomieszczeniach nie narażonych na trwałe zawilgocenie. Wyrób może być stosowany na podłoża mineralne takie jak: tynki cementowe, cementowo-wapienne, gipsowe, płyty G-K i Pro-Monta, beton, beton komórkowy, itp.
Konfekcjonowany w opakowania 30 kg; 17 kg; 8 kg; 2 kg

129,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Marka ProForm® Ultra Lite All Purpose Joint Compound (Lekka Uniwersalna Masa Szpachlowa) jest gotową Lekką masą na bazie żywicy – wstępnie wymieszana i przygotowana do użycia bezpośrednio z wiaderka. Masa Ultra Lite jest o 40% lżejsza od powszechnie stosowanych mas, łatwiejsza w nakładaniu i szlifowaniu a także posiada mniejszy skurcz do 33%.Jest przeznaczona dla profesjonalistów do wszelkich prac wykończeniowych na ścianach, do wyklejania taśm papierowych na łączeniach płyt gipsowo-kartonowych oraz maskowania łączeń. Może być również używana do pęknięć w ścianach gipsowych, do tworzenia powierzchni strukturalnych, do laminowania a także na powierzchnie tynkowane lub inne płyty gipsowe. Masa szpachlowa rozwija swoją siłę wiążącą i twardość wysychając. 

59,50 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Multi-Use Ready Mix Joint Compound, (Wielofunkcyjna Masa Szpachlowa) jest gotową masą na bazie żywicy przeznaczoną specjalnie dla wykonawców i profesjonalistów. Może być użyta bezpośrednio z wiaderka.Wielofunkcyjna masa szpachlowa jest przeznaczona do wszelkich prac wykończeniowych na ścianach, do wyklejania taśm papierowych na łączeniach płyt gipsowo-kartonowych oraz maskowania łączeń. Może być również używana do pęknięć w ścianach gipsowych i do tworzenia powierzchni strukturalnych. Nie wymaga gruntowania, po szlifowaniu nakładamy od razu Primer.gotowa do użycia bezpośrednio z wiaderkadoskonała przyczepność i wiązaniełatwa do nakładania i rozprowadzaniawszystkie prace mogą być wykonane tą jedną masąpo nałożeniu łatwa do szlifowania.

115,05 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

All Purpose Ready Mix Joint Compound, (Uniwersalna Gotowa Masa Szpachlowa) jest gotową masą na bazie żywicy – wstępnie wymieszana i przygotowana do użycia bezpośrednio z wiaderka.Jest przeznaczona dla profesjonalistów do wszelkich prac wykończeniowych na ścianach, do wyklejania taśm papierowych na łączeniach płyt gipsowo-kartonowych oraz Może być również używana do pęknięć w ścianach gipsowych, do tworzenia powierzchni strukturalnych, do laminowania a także na powierzchnie tynkowane lub inne płyty gipsowe. Masa szpachlowa rozwija swoją siłę wiążącą i twardość wysychając. Nie wymaga gruntowania, po szlifowaniu nakładamy od razu Primer.Idealna do wyklejania taśm papierowych, wypełniania ubytków w ścianach z możliwością szlifowania do „0” tworzenia powierzchni strukturalnych/wykańczania.

86,99 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Gotowa gładź polimerowa RAPTOR firmy Franspol to wysokiej jakości produkt wykorzystywany do prac remontowo - budowlanych. Doprowadza ściany oraz sufit do perfekcyjnej gładkości. Pełni funkcję materiału służącego ostatecznemu wypełnianiu rys oraz ubytków na tynkach. Przeznaczona jest do szpachlowania podłoży betonowych, cementowych oraz cementowo - wapiennych wewnątrz pomieszczeń. Wyróżnia się wyraźnym efektem tiksotropowym oraz wysoką elastycznością.

46,99 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

SEMIN SEM-LIGHT jest ultra lekką, wodoodporną, masą szpachlową, gotową do użycia przy pracach renowacyjnych ścian i sufitów oraz szpachlowaniu drobnych szczelin, dziur i pęknięć, wewnątrz pomieszczeń.
Podłożem dla masy szpachlowej mogą być ściany i sufity wewnątrz z:
– tynków gipsowych, cementowych,
– płyt g-k, z bloczków gipsowych (typ Pro-Monta),
– gruntu tynkowego,
– z płyt pilśniowych,
– betonu komórkowego itp.

Nie stosuje się na podłoże z plastiku lub z metalu.
Po wyschnięciu przy wbijaniu gwoździ nie powstają pęknięcia ani odpryski na powierzchni.Masa jest koloru śnieżnobiałego.

38,50 zł
Produkt dostępny

Śnieżka Acryl-Putz LT20 LIGHT


ACRYL-PUTZ® LT22 LIGHT jest nowoczesną, śnieżnobiałą masą szpachlową najwyższej jakości, przygotowaną na bazie ultralekkich wypełniaczy. Charakteryzuje się szerokim spektrum zastosowań. 

Nakładanie gładzi MASA SZPACH. ACRYL-PUTZ rozpoczynamy od miejsc trudno-dostępnych oraz sufitu, kierując się od okien w głąb pokoju. Gładzie gotowe da się nakładać ogromnie cienką warstwą, a nawet tzw. mgiełką – czyli o grubości 1 mm. Gładź gotowa nie nadaje się do nakładania grubych warstw– czyli do prostowania ścian czy likwidacji dużych ubytków. Gładzie gotowe wymagają co najmniej 6 godzin na utwardzenie i dopiero wówczas wolno nakładać drugą warstwę. 

19,99 zł
Produkt dostępny

Śnieżka Acryl-Putz LT20 LIGHT

Nałożenie gładzi MASA SZPACH. ACRYL-PUTZ rozpoczynamy od miejsc trudno-dostępnych i sufitu, kierując się od strony okien w ku środkowi pomieszczenia. Gładzie gotowe da się rozprowadzać ogromnie cienką warstwą, a nawet tzw. mgiełką – czyli o grubości 1 mm. Gładź gotowa nie jest przeznaczona do nakładania grubych warstw– a więc do prostowania ścian lub likwidacji dużych ubytków.

40,99 zł
Produkt dostępny

CEKOL Masa na spękania 

ELASTYCZNA MASA NA SPĘKANIA CEKOL MS-01  jest gotową masą szpachlową do wypełniania rys i spękań na sufitach i ścianach. Można ją również wykorzystać do spoinowania płyt karton gipsowych bez konieczności stosowania taśmy wzmacniającej.

Nakładanie gładzi zaczynamy od ubytków trudno-dostępnych i sufitu, kierując się od okien w głąb pokoju. Gładzie gotowe da się nakładać nader cienką warstwą, a nawet tzw. mgiełką – czyli o grubości 1 mm. Gotowa masa na spękania nie jest przeznaczona do zaciągania grubych warstw– czyli do prostowania ścian lub likwidacji sporych ubytków. Gładzie gotowe wymagają minimum 6 godzin na utwardzenie i dopiero wtedy można nałożyć drugą warstwę. 

91,99 zł
Produkt dostępny

Gotowa masa szpachlowa Knauf Super Finish do całopowierzchniowego szpachlowania płyt G-K bez gruntowania.

Podczas budowy domu oraz remontowania konieczna jest gładź. Gładź gotowa charakteryzuje się gotową do nakładania bezpyłową masą, którą aplikujesz centralnie na powierzchnie. Dzięki użyciu tej gładzi uzyskasz doskonale gładkie powierzchnie, przygotowane do dalszego wykańczania – np. za pomocą farb. Masę da się stosować ręcznie ewentualnie z wykorzystaniem plastikowych narzędzi. 

Nałożenie gładzi rozpoczynamy od ubytków trudno-dostępnych oraz sufitu, kierując się od okien w ku środkowi pokoju. Gładzie gotowe da się rozprowadzać wielce cienką warstwą, nawet tzw. mgiełką – czyli o grubości 1 mm. 

53,99 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Gotowa masa szpachlowa Knauf Super Finish 5,4kg do całopowierzchniowego szpachlowania płyt G-K bez gruntowania.

Nałożenie gładzi rozpoczynamy od ubytków trudno-dostępnych oraz sufitu, kierując się od okien w ku środkowi pokoju. Gładzie gotowe da się rozprowadzać wielce cienką warstwą, nawet tzw. mgiełką – czyli o grubości 1 mm. Gładź gotowa nie nadaje się do zaciągania grubych warstw– czyli do prostowania ścian lub likwidacji sporych ubytków. Gładzie gotowe potrzebują minimum 6 godzin na stwardnienie i dopiero wtedy można nakładać drugą warstwę. 

22,50 zł
Produkt dostępny

ACRYL PUTZ FX23 FLEX to gotowa do użycia masa szpachlowa, która znajduje zastosowanie przy różnych pracach remontowych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Dobrze sprawdza się na podłożach: betonowych, gipsowych, cementowo-wapiennych, drewnopochodnych i płytach gipsowo-kartonowych. Na pęknięciach do 5mm mozna stosować przedstawiony produkt bez konieczności używania taśm zbrojeniowych.

W czasie budowy a także remontu przyda Ci się MASA SZPACH. ACRYL-PUTZ. Gładź gotowa wyróżnia się gotową do nakładania bezpyłową masą, którą aplikujesz wprost na strukturę. 


Właściwości:
- Zużycie: 1,3kg/m2
- Przeznaczenie: Do wewnątrz i na zewnątrz

44,00 zł
Produkt dostępny

ACRYL PUTZ FX23 FLEX to gotowa do użycia masa szpachlowa, która znajduje zastosowanie przy różnych pracach remontowych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Dobrze sprawdza się na podłożach: betonowych, gipsowych, cementowo-wapiennych, drewnopochodnych i płytach gipsowo-kartonowych. Na pęknięciach do 5mm mozna stosować przedstawiony produkt bez konieczności używania taśm zbrojeniowych.

Pilnujemy, żeby wszelkie szczeliny czy też dziury, szczelnie uzupełnić masą – pęcherzyki powietrza, jeżeli w nich zostaną, mogą być przyczyną odpadania gładzi. Gdy wypełnienia zaschną, możemy rozpocząć szpachlowanie.

Właściwości:
- Zużycie: 1,3kg/m2
- Przeznaczenie: Do wewnątrz i na zewnątrz

58,99 zł
Produkt dostępny

Masa SEMIN FIBRELASTIC to gotowy produkt reperacyjny stosowany wnętrz i na zewnątrz . Stosowana w trakcie prac renowacyjnych na różne pęknięcia, bez stosowania taśmy wzmacniającej.

W trakcie budowy a także remontu przyda Ci się gotowa masa reperacyjna. Gładź gotowa charakteryzuje się gotową do nałożenia bezpyłową masą, którą aplikujesz wprost na strukturę. Dzięki użyciu tego produktu osiągniesz idealnie gładkie powierzchnie, przygotowane do dalszego wykańczania – np. przy użyciu farb. Masę da się nakładać ręcznie lub z wykorzystaniem plastikowych narzędzi. 


Właściwości:
- Czas schnięcia: 24-48h
- Zużycie: 1,3 kg/m2