Środki czyszczące

Aktywne filtry

18,49 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Właściwości produktu: - idealnie czyści - pozostawia piękny i długotrwały zapach; - bezpieczny dla tkanin; - łatwy w aplikacji; - redukuje alergeny. Sposób zastosowania: Rozpyl równomiernie preparat, na czyszczoną powierzchnię, a następnie wyszoruj ją za pomocą gąbki lub szczotki.

36,99 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Służy do doraźnej lub profilaktycznej, okresowej dezynfekcji powierzchni wanien, kabin prysznicowych, posadzek w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, na powierzchniach zewnętrznych (np. balkony). Pozwala na likwidację słabych i średnich nalotów pochodzenia biologicznego z różnych podłoży: mineralnych, okładzin ceramicznych, powierzchni akrylowych, fug cementowych i epoksydowych.
Przywraca estetykę wykończenia – likwiduje punktowe lub powierzchniowe naloty wywołane przez grzyby pleśniowe.
Na jednokrotne stosowanie preparatu zużywa się 0,1 l preparatu na 1 m2 zainfekowanej powierzchni.

18,70 zł
Produkt dostępny

Profesjonalny płyn do mycia posadzek służy do usuwania silnych i uporczywych zabrudzeń ze wszystkich powierzchni zmywalnych takich jak tarasy, balkony, posadzki z lastriko itp. Skoncentrowany produkt zapewnia skuteczne czyszczenie i odłuszczanie terakoty, glazury, klinkieru i innych. Gruntownie usuwa zastałe, oleiste, tłuste zabrudzenia. Jakość przemysłowa. Łatwo miesza się z wodą. Preparat należy stosować w rozcieńczeniu: w zależności od stopnia zabrudzenia od 100ml-500ml/10L wody.

30,20 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Feda Expert H-63 to skuteczny płyn do chemicznego udrażniania rur, syfonów w kuchni i łazience. Skutecznie rozpuszcza, tłuszcze, odpady kuchenne, ale również włosy, mydła i inne zatory. Dodatkowym atutem Feda Expert H-63 to eliminowanie nieprzyjemnych zapachów, jednocześnie nie niszczy emalii i urządzeń sanitarnych. Jest bezpieczny dla rur plastikowych.

5,81 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Zestaw zawiera 6 czyścików YORK nasączonych mydłem
Można używać bezpośrednio, bez potrzeby stosowania dodatkowych detergentów
Zmywaki przydatne w każdej kuchni
Idealnie sprawdzają się na kempingu

40,99 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Mapei Keranet Liquido - płyn 1kgPreparat na bazie kwasów do czyszczenia płytek ceramicznych z zabrudzeń cementowych powstałych podczas procesu spoinowania. Keranet jest polecany również do usuwania wykwitów oraz końcowego czyszczenia klinkieru. Idealny do wydobywania ze starych spoin ich pierwotnej barwy.
Zastosowanie:
Usuwanie zabrudzeń cementowych i wapiennych, wykwitów, pozostałości klejów cementowych i zapraw do spoinowania z powierzchni płytek ceramicznych lub mozaiki na posadzkach oraz ścianach. Czyszczenie klinkieru, starych cementowych spoin, materiałów kamiennych z wyjątkiem marmuru i innych kamieni wapiennych. UWAGA! Przed nałożeniem należy się upewnić, czy powierzchnie, które mają być czyszczone, są odpylone i odporne na działanie kwasów.
Dane techniczne :
pH płynu: 1,1.
Czas przed spłukaniem: 5 minut zależnie od stopnia zabrudzenia; czynność powtarzać aż do usunięcia zabrudzeń, następnie spłukać.

399,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Kerapoxy Cleaner to skoncentrowany, płynny preparat do czyszczenia pozostałości po fugach epoksydowych (takich jak Kerapoxy, Kerapoxy Design, Kerapoxy CQ)Jest idealny do usuwania wszelkich pozostałości, plam i śladów zapraw epoksydowych z powierzchni szklanych i ceramicznych.
Nie wydzielania niebezpiecznych oparów.
Nie powoduje uszkodzeń powierzchni posadzki i fugi.
Kerapoxy Cleaner ma najwyższa skuteczność przy stosowaniu na świeże zabrudzenia. Wystarczy nanieść środek na czyszczoną powierzchnię i odczekać kilka minut. Następnie należy przetrzeć powierzchnię (na przykład pacą Mapei Scotch Brite) i spłukać wodą.
Usuwa również ze starszymi zabrudzeniami. Można wtedy stosować preparat dłużej (15-20 minut) przed spłukaniem, lub zastosować środek ponownie, do uzyskania zadowalającego efektu.
Przed użyciem preparatu trzeba zabezpieczyć powierzchnie, które mogą ulec zniszczeniu w bezpośrednim kontakcie z produktem np. marmur

25,70 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Specjalnie opracowany środek do czyszczenia powierzchni wykonanych z klinkieru. Regularnie stosowany ogranicza zdolność do szybkiego odtwarzania się białych wykwitów. Usuwa biały nalot wapienny i cementowy, grzyby i pleśnie. Przywraca oryginalny kolor i strukturę klinkieru. Wydajność: 1 litr środka 2 na 10-20 m – w zależności od stopnia zabrudzenia.

52,99 zł
Produkt dostępny

ŚRODEK DO CZYSZCZENIA KOSTKI BRUKOWEJ CZYSTY BRUK 5 L.
CZYSTY BRUK to preparat głęboko penetrujący, skutecznie usuwa wykwity wapienne, zabrudzenia z zapraw murarskich i inne zanieczyszczenia powierzchniowe. Działa szybko i skutecznie, uwydatnia strukturę powierzchni
Zalecany do czyszczenia powierzchni przed impregnacją lub malowaniem.do czyszczenia kostki brukowej, betonu i płyt chodnikowych,usuwa wykwity wapienne, resztki zapraw murarskich, i inne zanieczyszczenia powierzchniowe
szybkie i skuteczne działanie
uwydatnia strukturę czyszczonych powierzchni
pomaga przygotować podłoże przed impregnacją lub malowaniem
Sposób użycia: Preparat nakładać za pomocą pędzla lub szczotki. Odczekać 15-20 min. i spłukać wodą. Przy silnych zabrudzeniach zabieg należy powtórzyć.
Przed zastosowaniem zaleca się wykonać próby działania środka na niewielkiej powierzchni.
Preparatu nie wolno łączyć z innymi.

138,00 zł
Produkt dostępny

Stężony środek żrący, głęboko penetrujący. Pozwala utrzymać w czystości podjazdy do posesji, parkingi, hale produkcyjne i inne powierzchnie betonowe, gdzie znajdują się niepożądane tłuste plamy. Przeznaczony jest do usuwania tłustych plam z takich powierzchni jak: kostka brukowa płyty chodnikowe wylewki, posadzki itp. Zastosowanie: do usuwania plam z olejów silnikowych, hydraulicznych do usuwania śladów płynów hamulcowyc do usuwania smarów i tłuszczów spożywczych z powierzchni betonowych Sposób użycia: Preparat nakładać za pomocą pędzla lub szczotki, przy temperaturze otoczenia 15-30anddeg;C. W przypadku silnych zabrudzeń powierzchnię szorować szczotką. W razie konieczności zabieg powtórzyć, za każdym razem spłukując czyszczoną powierzchnię wodą. Zaleca się wykonać próby działania środka na niewielkiej powierzchni. Przed użyciem wstrząsnąć. Wydajność: 4-7mandsup2; z 1 litra, w zależności od stopnia zabrudzenia.