Lista produktów marki VILEDA

VILEDA

138,00 zł
Produkt dostępny

System ULTRAMAX: najpopularniejszy mop płaski z bezdotykowym systemem odsączenia, doskonale wyczyści każdy rodzaj czyszczonych powierzchni pozostawiając je czystymi i lśniącymi.
Mop płaski Vileda usuwa 99% bakterii przy użyciu samej wody. Udowodnione w badaniach przeprowadzonych przez niezależny, akredytowany instytut badań mikrobiologicznych i immunologicznych.

43,50 zł
Produkt dostępny

Wkład pasuje do mopa płaskiego ULTRAMAX, zestawu ULTRAMAX, mop ze sprayem 1-2 SPRAY ULTRAMAX, mopa obrotowego EASY WRING ULTRAMAT oraz do mopa płaskiego obrotowego ULTRAMAT TURBO.
Nakładka posiada mikroaktywne włókna. Wyposażony został w białe włókna, które doskonale polerują powierzchnie bez smug i zarysowań. Czerwone włókna wkładu stworzone zostały z myślą o sprawnym sprzątaniu uporczywego brudu i drobin, bez konieczności używania detergentów. Wkład jest łatwy do założenia dzięki zestawowi czterech klipsów. Nakładka mopa przeznaczona jest również do mycia podłóg drewnianych
Wymiary wkładu: 35 x 14 cm

12,99 zł
Produkt dostępny

Najtrwalsza wśród pucerek, chłonna i higieniczna.
-jedna ściereczka wchłania do 100ml wody
-skład: celuloza: 75%; włókna bawełniane: 25%
-jednorodna trwała powierzchnia
-nie tłuści się po kilku użyciach w przeciwieństwie do konkurencyjnych ściereczek , które zawierają plastikową siatkę
wymiary : 7,5 x 9,5 cm
Zestaw zawiera 3 ściereczki, każda w innym kolorze :
żółtym
niebieskim
różowym

239,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Mop parowy Vileda Steam PLUS doskonale sprawdzi się w czyszczeniu wszystkich rodzajów twardych podłóg, a także dywanów i wykładzin.
Skutecznie czyści przy użyciu samej wody, bez konieczności stosowania drażniących środków chemicznych. Trójkątny kształt stopki Steam PLUS oraz lekka i ergonomiczna konstrukcja umożliwiają łatwe manewrowanie i dotarcie do trudno dostępnych miejsc takich jak powierzchnie pod meblami czy narożniki.

27,90 zł
Produkt dostępny

Wkład do mopa obrotowego Vileda TURBO 3w1 Mikrofibra łączy technologię najlepszego mopa płaskiego z najlepszym mopem sznurkowym co daje doskonałe efekty czyszczenia.
Wkład TURBO 3 w 1 usuwa 99% bakterii przy użyciu samej wody. Udowodnione w badaniach przeprowadzonych przez niezależny, akredytowany instytut badań mikrobiologicznych i immunologicznych.

169,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Suszarka na duże pranie Infinity FLEX stworzona została dla dużej ilości prania. Dzięki dodatkowo podwyższonemu stelażowi, wyższym skrzydłom oraz rozsuwanym linkom umożliwia wieszanie zarówno codziennego prania, jak i obrusów, pościeli, prześcieradeł, długich części garderoby etc.
Teleskopowe linki, są regulowane do 2 metrów długości co, daje aż 30 metrów powierzchni suszenia. W zależności od potrzeb, po pełnym rozłożeniu suszarka na bieliznę Vileda może zmieścić nawet do czterech prań.
Jej uniwersalność i mobilność zwiększona została również przez nogi zakończone obudowanymi kółkami.

135,90 zł
Produkt dostępny

Zestaw Vileda Turbo 3 w 1 zawiera wiadro ze specjalnym systemem odwirowującym wodę oraz pasujący do sita mop ze specjalnym wkładem. Sprzątanie jest teraz takie proste! Płuczesz mop w wiadrze, a następnie umieszczasz go w sicie i naciskając na pedał wiadra, odwirowujesz wodę z wkładu do oczekiwanej wilgotności i rodzaju powierzchni.
Zestaw z mopem obrotowym Turbo przeznaczony jest do sprzątania różnych rodzajów powierzchni: parkietu, paneli oraz płytek
Specjalnie zaprojektowany kształt wiaderka sprawia, że jego przenoszenie jest prostsze i wygodniejsze, nie ma więc ryzyka wylania wody