Tarcze do betonu i ceramiki

Aktywne filtry

34,00 zł
Produkt dostępny

Tarcza diamentowa Kinczyk BETON CLASSIC A przeznaczona do cięcia na mokro i sucho do zastosowania uniwersalnego. Szczególnie sprawdzi się do cięcia betonu, kostki brukowej klinkieru-T marmuru granitu szamotu-T oraz piaskowca-T.

Bardzo dobra wydajność, wysoka jakość, szybkie cięcie. System mocowania segmentu SPIEK - segmenty spiekane bezpośrednio na dysk. System umożliwia całkowite zużycie segmentu. Wydajność cięcia narzędzia jest niezależna od sposobu mocowania segmentu. Jest ona określona poprzez jakość diamentu syntetycznego i spoiwa. Tarcza diamentowa BETON CLASSIC - A nadaje się do zastosowania w następujących urządzeniach: szlifierka kątowa, spalinowa piła ręczna, piła stołowa, szczeliniarka.

257,80 zł
Produkt dostępny

Tarcza TURBO C o średnicy 230mm, z diamentem syntetycznym, gwarantuje wysoką wydajność i wyjątkowo szybkie cięcie. Sprawdzi się do pracy zarówno na mokro jak i na sucho. Tarcza producenta Kińczyk jest spawana laserowo do dysku, umożliwiając cięcie na sucho przy większych średnicach. Niezależnie od sposobu mocownia wydajność cięcia jest określona poprzez jakość diamentu syntetycznego i spoiwa. Umożliwia pracę ze szlifierkami kątowymi, piłami stołowymi, spalinowymi piłami ręcznymi i szczeliniarkami.

357,60 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Tarcze firmy KINCZYK stają się coraz bardziej znane na rynku tarcz diamentowych. Dobra, powtarzalna jakość przy właściwie skalkulowanej cenie sprawiają, że klienci po zakupie pierwszej tarczy wracają po następną. Klasycznie wykonany dysk z wysokim segmentem diamentowym doskonale radzi sobie z cięciem większości materiałów budowlanych, a w szczególności kostki brukowej.

38,50 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Tarcza TURBO CLASSIC-A o średnicy 115mm, z diamentem syntetycznym, gwarantuje wysoką wydajność i wyjątkowo szybkie cięcie. Sprawdzi się do pracy zarówno na mokro jak i na sucho. Tarcza producenta Kińczyk jest spiekana bezpośrednio na dysk, co pozwala na całkowite zużycie segmentu. Niezależenie od sposobu mocownia wydajność cięcia jest określona poprzez jakość diamentu syntetycznego i spoiwa. Umożliwia pracę ze szlifierkami kątowymi, piłami stołowymi, spalinowymi piłami ręcznymi i szczeliniarkami.
Średnica 115 mm
Liczba segmentów 8
Wymiary segmentu 2,2 x 10 x 38
Średnica otworu 22,2 mm