Pneumatyka

Aktywne filtry

42,99 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Wąż ten służy do połączeń w instalacjach sprężonego powietrza. Wąż wykonany został z poliuretanu i jest odporny na załamania.
Dane techniczne
Maksymalne ciśnienie robocze: 12bar
Szybkozłączka: 1/4"
Średnica zewnętrzna przewodu: 8mm
Średnica wewnętrzna przewodu: 5mm
Długość przewodu: 5m

149,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Pistolet tynkarski jest przeznaczony do nakładania tynków zewnętrznych, gruntowania, malowania farbami o dużej gęstości. Pojemność zbiornika to 5 L. W zestawie z pistoletem znajdują się 3 dysze, dzięki temu bez problemu można dobrać odpowiednią średnicę dyszy do zastosowanego medium.
Dane techniczne:
Ciśnienie robocze: 4-6 bar
Minimalne zapotrzebowanie powietrza: 220l/min
Średnice dysz: 4, 6, 8mm
Szybkozłącze: 1/4"

106,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Pistolet lakierniczy z górnym zbiornikiem, przeznaczony jest do malowania farbami na bazie rozpuszczalników oraz wody takimi jak: farby lateksowe, akrylowe, bejce czy farby gruntujące do metalu. Pistolet wyposażony został w górny zbiornik o pojemności 500ml. W tylnej części pistoletu znajduje się pokrętło, za pomocą którego możemy regulować ilość farby podawanej do pistoletu. Dodatkowo możemy regulować kształt strumienia jaki uzyskujemy podczas malowania. Służy do tego pokrętło nastawy wzoru znajdujące się w przedniej części pistoletu.
Dane techniczne:
Średnica przyłącza: 1/4`’
Średnica dyszy: 1,5 mm
Zalecane ciśnienie pracy: 3 - 5 bar (43,5 - 72,5 psi)
Max. dopuszczalne ciśnienie: 7 bar (100 psi)
Pojemność kubeczka: 500 ml
Szerokość malowania:180 - 250 mm
Masa: 0,70 kg

87,99 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Pistolet lakierniczy z dolnym zbiornikiem, przeznaczony jest do malowania farbami na bazie rozpuszczalników oraz wody takimi jak; farby lateksowe, akrylowe, bejce czy farby gruntujące do metalu. Pistolet wyposażony został w dolny zbiornik o pojemności 750ml. W tylnej częśći pistolote znajduje się pokrętło, za pomocą któego możemy regulować ilość farby podawanej do pistoletu. Dodoatkowo możemy regulować kształ strumienia jaki uzyskujemy podczas malowania. Służy do tego pokrętło nastawy wzoru znajdujące się w przedniej części pistoletu.
Dane techniczne
Średnica dyszy: 1,5mm
Średnica przyłąćza: 1/4"
Zalecane ciśnienie pracy: 3-4 bar
Zapotrzebonie powietrza: 118-201 l/minv
Szerokośc malowania: 180-250mm
Waga: 0,80 kg

83,70 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Pistolet lakierniczy z górnym zbiornikiem, przeznaczony jest do malowania farbami na bazie rozpuszczalników oraz wody takimi jak: farby lateksowe, akrylowe, bejce czy farby gruntujące do metalu. Pistolet wyposażony został w górny zbiornik o pojemności 500ml. W tylnej części pistolotu znajduje się pokrętło, za pomocą którego możemy regulować ilość farby podawanej do pistoletu. Dodatkowo możemy regulować kształt strumienia jaki uzyskujemy podczas malowania. Służy do tego pokrętło nastawy wzoru znajdujące się w przedniej części pistoletu.
Dane techniczne
Średnica dyszy: 1,5mm
Średnica przyłąćza: 1/4"
Zalecane ciśnienie pracy: 3-4 bar
Zapotrzebonie powietrza: 118-200 l/minv
Szerokośc malowania: 180-250mm
Waga: 0,60 kg

26,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Mini filtr odwaniacz A532200 jest przeznaczony do montażu w instalacjach wykorzystujących sprężone powietrze. Służy do oczyszczania i osuszania spężonego powietrza z zanieczyszczeń i wody, kótre powstają w kompresorze podczas pracy. Szczegolnie zalecany w miejscach o dużym zenieczyszczeniu powietrza. Może współpracować razem z pistoletami lakierniczymi, kluczami, zszywaczami itp.
Dane techniczne::
Ciśnienie robocze: 0-9 Bar
Rozmiar szybkozłącza: 1/4"

1 060,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Kompresor olejowy Pansam ma moc 1500 Watt i napędem bezpośredni. Objętość kompresora to 24 litry. Urządzenie akcentuje się niewielkimi rozmiarami, które upraszczają przechowywanie. Zasilany jest prądem sieciowym o napięciu 230V~50Hz. Może służyć, jako źródło zasilania dla pistoletu do ropowania, do pompowania kół samochodowych i innych niewielkich prac.