Pilniki

Aktywne filtry

33,50 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Profesjonalny płaski pilnik ślusarski do metalu, długość pilnika 200mm, długość całkowita 315mm. Pilnik z twardej, odpornej stali T12, ergonomiczna dwumateriałowa rękojeść pokryta wstawkami z miękkiej przeciwpoślizgowej gumy

23,99 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Profesjonalny tarnik okrągły do drewna, długość 200mm, długość całkowita 315mm. Tarnik z twardej, odpornej stali A3, ergonomiczna dwumateriałowa rękojeść pokryta wstawkami z miękkiej przeciwpoślizgowej gumy.

32,99 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Pilnik półokrągły z nasypem z węglika wolframu jest przeznaczony do końcowej obróbki ceramiki, terakoty, glazury. Drobny nasyp umożliwia końcowe wyszlifowanie krawędzi np.. Po cięciu a kształt płaski i półokrągły pozwala na obróbkę zarówno krawędzi jak i otworów czy obłych kształtów. Pilnik posiada wygodną rękojeść z tworzywa.
Cechy:
Nasyp z węglika wolframu
Kształt półokrągły
Drobny nasyp- końcowa obróbka
Rękojeść z tworzywa
Długość 150 mm

35,99 zł
Produkt dostępny

Pilnik płaski z nasypem z węglika wolframu jest przeznaczony do zgrubnej obróbki ceramiki, terakoty, glazury. Gruby nasyp sprawia, że pilnik jest przeznaczony do wstępnego szlifowania krawędzi czy przygotowywania krawędzi do dalszych prac. Pilnik posiada wygodną rękojeść z tworzywa.
Cechy:
Nasyp z węglika wolframu
Kształt płaski
Gruby nasyp-wstępna obróbka
Rękojeść z tworzywa
Długość 150 mm