Brzeszczoty

Aktywne filtry

34,90 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Brzeszczoty do pił szablastych oprócz samego urządzenia i stylu pracy są tym co przekłada się na efekt końcowy wykonywanej pracy. Słabej jakości, lub źle dobrany brzeszczot może zbyt mocno obciążać samo urządzenie. ,Dodatkowo brzeszczoty wykonane ze słabej jakości stali mogą sobie zwyczajnie nie poradzić z przecięciem a w najgorszym przypadku uszkodzić cięty element nad którym pracujemy. Dlatego tak, ważnym jest, aby brzeszczoty do lisicy były dobrej jakości i przystosowane do cięcia danego materiału. Widząc potrzebę zapewnienia najlepszych brzeszczotów DEDRA do swojej oferty wprowadziła nową linię brzeszczotów do piły szablastej przeznaczonych do cięcia materiałów, które każdy profesjonalista jak i majsterkowicz napotka w swoim domu czy warsztacie.

Brzeszczot do piły szablastej do cięcia drewna i metali DEDRA 08T221BI. Przeznaczony jest do cięcia drewna zawierającego gwoździe, miękkich stali i nieżelaznych elementów metalowych umieszczanych w drewnie, płyt wiórowych (10-100mm)

129,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Brzeszczot do piły szablastej S 1122 BF Flexible for Metal jest zoptymalizowany do płaskiego cięcia metali, długość 225 mm i standardowa grubość materiału 0,9 mm umożliwiają doskonałe cięcie płaskie
Podziałka zębów 1,8 mm do pracy z dużymi prędkościami, pasuje do wszystkich pił szablastych z uchwytem typu S.

9,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Brzeszczot do wyrzynarek ręcznych z uchwytem T. Wykonany z wysokiej jakości stali narzędziowej węglowej HCS, zęby o podziałce 8TPI doskonale nadają się do prostoliniowego cięcia drewna i materiałów drewnopochodnych w zakresie 5-60mm.
Polecany do cięcia:
- drewna i materiałów drewnopochodnych
- płyt meblowych wiórowych i MDF
- tworzyw sztucznych

50,60 zł
Produkt dostępny

Tarcza segmentowa o średnicy 87 mm jest kompatybilny z większością narzędzi wielofunkcyjnych i przeznaczona jest do cięcia drewna, metalu, materiałów syntetycznych, innych miękkich materiałów i silikonu. Dzięki segmentowej budowie ostrza możliwe jest cięcie pod odpowiednim kątem. Tarcza może być również używana do podcinania rur, gwoździ, drewna, podcinania ościeżnic itp.

29,90 zł
Produkt dostępny

Profesjonalny brzeszczot do ręcznych wyrzynarek z uchwytem T. Wykonany ze stali Bi-metalowej HSS, stożkowe zęby o podziałce 10TPI o odwróconym profilu cięcia idealne do prostoliniowego cięcia twardych laminatów meblowych, paneli podłogowych 4-30mm. Odwrócona geometria zęba gwarantuje idealnie czyste cięcie laminatów bez wyrwań i odszczepów.
Polecany do cięcia:
- paneli laminowanych
- twardych laminatów meblowych
- płyt meblowych wiórowych i MDF
- tworzyw sztucznych

29,99 zł
Produkt dostępny

Profesjonalny brzeszczot do ręcznych wyrzynarek z uchwytem uniwersalnym. Wykonany ze stali Bi-metalowej HSS, stożkowe zęby o podziałce 10TPI o odwróconym profilu cięcia idealne do prostoliniowego cięcia twardych laminatów meblowych, paneli podłogowych 4-30mm. Odwrócona geometria zęba gwarantuje idealnie czyste cięcie laminatów bez wyrwań i odszczepów.
Polecany do cięcia:
- paneli laminowanych
- twardych laminatów meblowych
- płyt meblowych wiórowych i MDF
- tworzyw sztucznych

109,99 zł
Produkt dostępny

Ten 23 sztukowy zestaw akcesoriów multitool marki KREATOR jest kompatybilny z większością narzędzi wielofunkcyjnych. Użyj tarczy z węglikami, aby dociąć już ułożone płytki ceramiczne bez uszkadzania sąsiednich. Ostrze do cięcia wgłębnego może być używane do wykonywania wycięć w drewnie, materiałach syntetycznych i metalu, np. do układania kabli, rur lub gniazdek elektrycznych.
Za pomocą skrobaka można usunąć warstwy farby, resztki kleju i plamy cementu. To narzędzie jest również przydatne do przycinania wykładzin.
Zestaw zawiera także 20 szt. papieru ściernego do szlifowania wszelkiego rodzaju drewna i powierzchni malowanych, mocowanego za pomocą rzepa do stopy szlifierskiej.

79,20 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Zestaw 3 ostrzy multitool marki KREATOR jest kompatybilny z większością narzędzi wielofunkcyjnych. 2 ostrza do cięcia wgłębnego mogą być używane do wykonywania wycięć w drewnie, materiałach syntetycznych i metalu, np. do układania kabli, rur lub gniazdek elektrycznych. Są również idealnym narzędziem do przycinania gwoździ lub rur, które wystają ze ściany.
Brzeszczot półokrągły może być używany do cięcia dłuższych elementów. Dzięki segmentom w ostrzu możliwe jest cięcie pod odpowiednim kątem. Można go również wykorzystać do odcięcia nadmiarowego materiału, np. do skrócenia ościeżnicy.

45,99 zł
Produkt dostępny

Tarcza segmentowa z węglikiem o średnicy 88mm jest kompatybilna z większością narzędzi wielofunkcyjnych. Doskonale sprawdzi jako narzędzie do usuwania uszkodzonej fugi między płytkami albo do przycinania płytek ceramicznych. Pracę i naprawy można prowadzić bez narażania na uszkodzenie otaczających płytek. Tarcza z węglika gwarantuje maksymalną precyzję przy minimalnym zapyleniu.

36,99 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Brzeszczot do cięcia wgłębnego 34 x 40 mm jest dostosowany do pracy z większością narzędzi wielofunkcyjnych. Ostrza można używać do precyzyjnych cięć w drewnie, metalu i materiałach syntetycznych. Idealnie nadaje się również do przycinania gwoździ lub cienkich rur tak, aby licowały się ze ścianą lub inną powierzchnią.