Zwalczanie chwastów i grzybów

Aktywne filtry

32,99 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Szybko działającym środek chwastobójczy przeznaczony do zwalczania perzu i innych uciążliwych chwastów między płytami chodnikowymi i na drogach dojazdowych.
Opakowanie wyposażone jest w precyzyjny dozownik, dzięki któremu zwalczanie najbardziej uciążliwych chwastów jest łatwe i bezpieczne.Preparat należy stosować punktowo, opryskując liście chwastów. Efekt działania środka widoczny jest już po kilku dniach.
Skład: glifosat - 7,2g/l (0,71%), kwas pelargonowy - 20,4g/l (2,0%).
Produkt gotowy do użycia, 1 litr wystarcza do opryskania 20m2 powierzchni.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informację zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Nabycie środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin, określone w art.28 (DZ.U.2018, poz. 1310) ustawy o środkach ochrony roślin.

8,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Środek grzybobójczy, do stosowania profilaktycznego w ochronie przed chorobami, w amatorskiej uprawie drzew owocowych niskopiennych i roślin warzywnych w ogrodach działkowych i przydomowych.