Dłuta

Aktywne filtry

41,50 zł
Produkt dostępny

Zestaw 4 dłut do betonu z uchwytem SDS PLUS (SDS+) Przeznaczone są do użycia ze wszystkimi młotowiertarkami z uchwytem SDS PLUS (SDS+) do użycia w materiałach betonowych. Wysoka gatunkowo stal i odpowiedni profil dłut zapewniają, że materiał jest sprawnie urabiany. Zastosowany uchwyt typu SDS Plus usprawnia i przyspiesza pracę oraz zmianę wielkości lub typu końcówki roboczej.
Dane Techniczne:
Długość całkowita dłut:250mm
Szerokość przekroju trzonu dłuta: 14mm
W zestawie
Typ: dłuto szpicak - 14x250mm
Typ: dłuto płaskie - 20x250mm
Typ: dłuto płaskie - 40x250mm
Typ: dłuto bruzdownica - 22x250mm

12,20 zł
Produkt dostępny

Szpicak przeznaczony do kucia w takich materiałach jak beton, beton komórkowy czy cegła. Szpicak posiada cztery ostro zakończone krawędzie, dzięki którym z dużą łatwością i bardziej agresywnie zagłębimy się w skuwany materiał. Szpicak pasuje do wszystkich młotowiertarek wyposażonych w uchwyt wiertarski SDS PLUS. Całkowita długość dłuta: 250mm

19,50 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Dłuto płaskie przeznaczone do kucia w takich materiałach jak beton, beton komórkowy czy cegła. Szerokość dłuta wynosi 40mm a długość dłuta to 250mm. Dłuto pasuje do wszystkich młotowiertarek wyposażonych w uchwyt wiertarski SDS PLUS. Wygięta konstrukcja dłuta pozwala na bardziej komfortową pracę podczas skuwania.