Czyściki

Aktywne filtry

15,99 zł
Produkt dostępny

Czyścik do piany Adamex 500ml to uniwersalny środek w aerozolu, idealny do usuwania świeżych, nieutwardzonych zabrudzeń z pianki i klejów poliuretanowych. Skutecznie czyści pistolety aplikacyjne oraz różne powierzchnie. Produkt jest łatwy w użyciu dzięki aplikatorowi w formie spryskiwacza, co zapewnia szybkie i efektywne czyszczenie. Idealny do zastosowania zarówno w warunkach profesjonalnych, jak i domowych.

19,90 zł
Produkt dostępny

MAJESTIK PU Cleaner to skuteczny środek do usuwania świeżych zabrudzeń z pian poliuretanowych, zapewniający szybkie rozpuszczanie nieutwardzonej piany. Jest niezbędny do gruntownego czyszczenia wnętrza pistoletów do piany, zapobiegając ich zablokowaniu. Stosowany również do odtłuszczania powierzchni stalowych przed aplikacją poliuretanów i silikonów, skutecznie usuwa smary, oleje i tłuszcze.

28,99 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Czyścik do pistoletów aplikacyjnych Mountflex od Lakma to zaawansowany preparat przeznaczony do usuwania świeżych zabrudzeń poliuretanowych z powierzchni oraz narzędzi aplikacyjnych. Skutecznie usuwa nieutwardzone piany i kleje poliuretanowe, czyszcząc zawory w pojemnikach i pistoletach dozujących. Idealny również do odtłuszczania powierzchni stalowych przed aplikacją poliuretanów i silikonów.

28,99 zł
Produkt dostępny

Profit Czyścik do piany PU to wszechstronny środek czyszczący w formie aerozolu, oparty na acetonie, przeznaczony do usuwania świeżych, nieutwardzonych zabrudzeń z piany poliuretanowej. Skutecznie rozpuszcza zarówno jedno-, jak i dwuskładnikową pianę PU oraz świeże zabrudzenia po klejach poliuretanowych. Idealny do czyszczenia wewnętrznych i zewnętrznych części pistoletów do pianki oraz narzędzi i powierzchni zabrudzonych świeżą pianą.

43,90 zł
Produkt dostępny

PU Remover to skuteczny preparat do usuwania utwardzonej pianki poliuretanowej z powierzchni nieporowatych jak metale, szkło, ceramika, i wybrane laminaty. Idealny do czyszczenia szkła, ceramiki, futryn i ościeżnic z PVC i aluminium, nie nadaje się do miedzi, mosiądzu, cynku. Bezpieczny dla PVC, aluminium, zawiera pędzelek i szpachelkę dla precyzyjnej aplikacji, nie kapie, jest ekologiczny i niemal bezwonny.

24,50 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Czyścik do pian PU Expert Line to efektywny środek czyszczący przeznaczony do usuwania świeżych zabrudzeń pianką poliuretanową i klejem z pistoletów aplikacyjnych oraz innych powierzchni. Jest również idealny do odtłuszczania powierzchni stalowych przed aplikacją poliuretanów i silikonów, zapewniając lepszą przyczepność.