Torf ogrodniczy

Aktywne filtry

13,50 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Substrat torfowy Wokas Premium to doskonały wybór do uprawy roślin warzywnych i ozdobnych. Dzięki optymalnej strukturze zapewnia odpowiednią wilgotność i składniki odżywcze, wspierając zdrowy rozwój roślin. Idealny do siewu, pikowania i przesadzania. Łatwy w użyciu, zapewniający lepsze ukorzenienie i wzrost roślin. Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu.

27,97 zł
Produkt dostępny

Torf odkwaszony WOKAS PREMIUM to doskonałe podłoże dla roślin kwasolubnych, stymulujące ich wzrost i rozwój. Dzięki optymalnemu pH zapewnia odpowiednią kwasowość gleby, ułatwiając przyswajanie składników odżywczych. Poprawia strukturę gleby, zwiększając jej przepuszczalność i zdolność do zatrzymywania wody. Idealny do ogrodnictwa oraz uprawy roślin domowych i ogrodowych. Jakość premium gwarantuje efektywność produktu.

24,83 zł
Produkt dostępny

Torf kwaśny 80L Wokas Premium to wysokiej jakości produkt ogrodniczy, idealny dla roślin kwasolubnych jak rododendrony czy azalie. Dzięki optymalnemu pH zapewnia korzystne warunki wzrostu. Jego dobra struktura gwarantuje odpowiednią przepuszczalność wody i powietrza, wspierając zdrowy rozwój korzeni. Gotowy do użycia, pakowany w wygodne worki, to doskonały wybór dla wymagających ogrodników.