Wkręty do płyt g-k

Aktywne filtry

1,70 zł
Produkt dostępny

Kotwa GF45 wbijana do płyt gipsowo-kartonowych (G-K) z wkrętem to metalowe rozwiązanie montażowe o długości 45 mm, idealne do lekkich zamocowań na ścianach z płyt G-K o grubości 9,5-12,5 mm. Łatwa w instalacji, bez potrzeby wcześniejszego nawiercania, zapewnia solidne mocowanie lekkich przedmiotów, takich jak półki i lustra, dzięki stalowemu wkrętowi.

0,46 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Kotwa wbijana GF40 to niezawodne rozwiązanie do montażu na płytach gipsowo-kartonowych (G-K). Wykonana z wysokiej jakości stali z antykorozyjną powłoką, zapewnia trwałość i odporność na korozję. Szybki i łatwy montaż bez specjalnych narzędzi, idealna do mocowania lekkich elementów wyposażenia wnętrz, takich jak półki czy obrazy. Gwarantuje bezpieczne i stabilne mocowanie.

0,70 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Kotwa GF45 wbijana do płyt G-K to zaawansowane rozwiązanie do montażu w płytach gipsowo-kartonowych. Długość 45 mm zapewnia stabilne mocowanie półek, luster i karniszy. Prosty montaż bez specjalistycznych narzędzi sprawia, że jest to idealny wybór dla profesjonalistów i majsterkowiczów. Wysoka wytrzymałość i trwałość dzięki ochronnej powłoce gwarantują długotrwałe użytkowanie.