Artykuły Samochodowe

Artykuły Samochodowe

Aktywne filtry

5,70 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Wysokiej jakości silikon. Idealnie dopasowuje się do uszczelnianych powierzchni. Odporny na wysokie temperatury do 350oC.
Spełnia wymagania producentów samochodów (O.E.M. - Original Equipment Manufacturer). Zastępuje tradycyjne uszczelki: korkowe, papierowe, filcowe, azbestowe i gumowe.
Dzięki recepturze SENSOR SAFE jest bezpieczny dla sond lambda stosowanych w nowoczesnych samochodach z elektronicznym wtryskiem paliwa.
Odporny na: oleje, smary, płyny chłodnicze itp. Może być stosowany do wszystkich modeli i marek samochodów m.in. do uszczelnienia: pokryw zaworów, uszczelek termostatu, misek olejowych,
pokryw wału rozrządu, pomp wodnych, pokryw mostów tylnych oraz wielu innych elementów, w których wymagana jest szczelność i odporność na wysokie temperatury.

18,99 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Smar litowy K2 ŁT-43 w sprayu, przeznaczony do smarowania łożysk oraz elementów maszyn przemysłowych i rolniczych. Dzięki odpowiedniej konsystencji nie ścieka z pionowych powierzchni,
odporny na wilgoć, utlenianie, wstrząsy oraz siły odśrodkowe.
Znacząco zmniejsza tarcie, wydłużając żywotność oraz zapewniając płynne działanie urządzeń. Aplikator umożliwia precyzyjne dozowanie produktu we wszystkich trudno dostępnych miejscach
lub rozpylanie go na dużych powierzchniach.

17,60 zł
Produkt dostępny

K2 COROTOL ULTRA to skuteczny płyn myjący zawierający w swoim składzie aż 65% alkoholu etylowego
wzmocnionego nadtlenkiem wodoru z dodatkiem specjalnych składników przeciwdziałających wysuszaniu rąk.
Jest przeznaczony do czyszczenia powierzchni metalowych, laminowanych, szklanych, ceramicznych, klamek,
poręczy, uchwytów, urządzeń biurowych, telefonów komórkowych, terminali płatniczych itp itd.
Jest polecany do systematycznego stosowania w celu eliminacji niebezpiecznych zabrudzeń.

15,60 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Długotrwale wypełnia każde wnętrze delikatnym aromatem specjalnie skomponowanych nut zapachowych.
Doskonale sprawdza się w samochodzie, domu, a także w pracy. Mocowanie na rzep zapewnia łatwy montaż oraz wymianę zapachu.
Sposób użycia: Odręcić wieczko i usunąć zabezpieczenie. Nakręcić wieczko.

17,50 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

K2 DOT 4 to w pełni syntetyczny najwyższej jakości płyn hamulcowy stosowany w układach hamulcowych i sprzęgłowych samochodów bardzo mocno obciążonych. Polecany przez profesjonalne warsztaty samochodowe
Płyn hamulcowy DOT 4 posiada doskonałe parametry reologiczne pozwalające na stosowanie w bardzo niskich temperaturach. Jest neutralny dla uszczelnień i stopów metali stosowanych w układzie hamulcowym oraz chroni go przed korozją.
Płyn hamulcowy K2 DOT 4 posiada temperaturę wrzenia przekraczającą 230 st. C, dzięki czemu dłużej zachowuje on swoje właściwości. Produkt jest w pełni mieszalny z innymi płynami klasy DOT.
K2 DOT 4 jest dedykowany do samochodów z systemami ABS, ESP, ASR, SBC. Spełnia wymagania normy obowiązującej w Polsce PN-C-40005:2002, a także norm amerykańskich FMVSS 116 DOT4, SAE J 1703, SAEJ 1704, ISO4925, Class 4, FMVSS 116.
Płyn hamulcowy K2 DOT 4 przeznaczony jest do wymiany we wszystkich typach samochodów.

25,99 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Smaruje i zabezpiecza elementy narażone na kontakt z pyłem, kurzem, brudem, olejami i tłuszczem. Nie zawiera silikonu, tworzy niewidoczną warstwę ochronną bez osadu.
Zabezpiecza przed korozją, wilgocią, działaniem benzyny, oleju, ługu, środowiska kwaśnego. Nadaje się do stosowania na elementach metalowych, plastikowych, ceramicznych, drewnianych i innych.

22,70 zł
Produkt dostępny

Mocowanie się z zapieczoną śruba nie jest czynnością przyjemną, a wielu przypadkach okazuje się całkowicie nieskuteczną. Dzięki K2 Vulcan, poradzisz sobie z odkręceniem
nawet najbardziej zapieczonej śruby, oszczędzając czas i energię.
K2 Vulcan to wysoce skuteczny penetrant ułatwiający poluzowanie i odkręcenie starych, zapieczonych i skorodowanych połączeń gwintowych.
Dzięki swojej innowacyjnej formule, szybko i bez problemu przenika przez zwoje gwintu i rozpuszcza znajdującą się w nich rdzę, luzując śrubę.
Po zastosowaniu na spryskanej powierzchni pojawia się cienka warstwa ochronna, zapewniająca długotrwałe zabezpieczenie przed ponownym pojawieniem się korozji oraz idealne smarowanie.
Dzięki swojej innowacyjnej recepturze K2 Vulcan nadaje się do stosowania w elementach narażonych na wysoką, jak i niską temperaturę.
K2 Vulcan wyposażony jest w wygodny aplikator ze słomką, który pozwala precyzyjnie spryskać nawet najbardziej niedostępne elementy

19,50 zł
Produkt dostępny

Szampon przeznaczony do mycia ręcznego. Dzięki zawartości wosku zapewnia doskonały połysk wspomagając jednocześnie proces osuszania. Nie pozostawia zacieków, tworzy obfitą pianę i daje się łatwo spłukiwać. Posiada neutralne PH i nie zawiera fosforanów.

Sposób użycia :
rozcieńczyć wodą w stosunku 1:100
myć dokładnie powierzchnię za pomocą gąbki lub szmatki
spłukać wodą

20,50 zł
Produkt dostępny

Wysokotemperaturowy, szybkoschnący smar miedziowy. Redukuje tarcie części metalowych, zapobiega zacieraniu, trzeszczeniu i skrzypieniu.
Chroni przed korozją śruby, nakrętki, łożyska. Odporny na działanie wody i warunków atmosferycznych.
Poprawia szczelność połączeń gwintowych. Zakres stosowania: -40°C - 1100°C.

18,80 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Czyści i odtłuszcza części elektryczne takie jak: świece zapłonowe, przerywacze, przewody, styki, bezpieczniki.
Poprawia przewodzenie prądu, ułatwiając zapłon. Działa antykorozyjnie, chroni przed wilgocią, zabezpiecza przed utlenianiem się powierzchni.
Zapobiega stratom napięcia. Zwiększa niezawodność instalacji elektrycznej w pojazdach mechanicznych. Chroni elementy elektryczne (przewody,
kontakty elektryczne, wtyczki, przyłącza, bezpieczniki) przed tworzeniem się siarczków i utlenianiem.
Sposób użycia:
Przed użyciem dokładnie wstrząsnąć. Nanieść na czyszczony element a nadmiar zebrać szmatką.
Nie stosować na lakierowane kable i uzwojenia ? produkt rozpuszcza żywice.