Hydraulika

Hydraulika

Aktywne filtry

250,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Pompa OMNI GO 400 jest pompą zatapialną przeznaczoną do pompowania czystej, zimnej wody, oraz wody szarej zawierającej zanieczyszczenia o maksymalnej średnicy nie przekraczającej 5mm. OMNI GO 400 zamiast tradycyjnego sterowania pływakowego posiada wbudowany elektroniczny sensor który umożliwia zastosowanie jej w wąskich otworach studziennych lub rewizjach i poza ochroną pompy przed pracą na sucho umożliwia regulację poziomu jej wyłączania się. Jest to szczególnie przydatna funkcja w przypadku zalanych powierzchni ponieważ urządzenie może wypompować wodę "do samego dna" na wysokość 2-3mm od zalanej powierzchni

519,00 zł
Produkt dostępny

Pompa WQ 750F jest wytrzymałą, kompaktową pompą zatapialną przeznaczoną do pompowania brudnej wody, oraz wody deszczowej i szarej zawierającej zanieczyszczenia organiczne o maksymalnej średnicy nie przekraczającej 30mm. WQ 750F posiada sterowanie pływakowe które steruje jej załączaniem się w zależności od poziomu pompowanego medium i chroni pompę przed pracą na sucho. Zatapialne pompy WQ stosuje się do wypompowywania przetworzonych ścieków z drugiej komory szamba, wody z zalanych pomieszczeń, nawadniania lub przepompowywania wody ze zbiorników lub stawów.

159,99 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Dorota to zatapialna pompa membranowa przeznaczona do pompowania czystej słodkiej wody nie zawierającej zanieczyszczeń. Pompa charakteryzuje się wytwarzaniem bardzo wysokiego ciśnienia wody dzięki czemu wykorzystywana jest do podlewania i zasilania systemów nawadniających i zraszających. Najpopularniejszym obszarem zastosowania tego modelu są gospodarstwa domowe i działki rekreacyjne. Pompa zaopatrzona jest w 10m kabel zasilający zakończony wtyczką. Ze względu na kompaktowe wymiary może być zastosowana w studni wierconej której średnica rury studziennej jest nie mniejsza niż 125mm

224,99 zł
Produkt dostępny

Bardzo lekkie, elastyczne i płaskie (w stanie spoczynku) tłoczne węże przeznaczone do przesyłania pompowanego medium. Cechują się dużą wytrzymałością termiczną i mechaniczną, powlekane są miękką masą gumową, doskonale spisują się w pracy na zgięciach. Idealne do przepompowania lub tłoczenia wody czystej, brudnej, ścieków sanitarnych i innych cieczy zanieczyszczonych odpadami organicznymi. Świetnie sprawdzają się, jako akcesoria pomp zatapialnych – ściekowych i odwodnieniowych.

999,99 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Pompa spalinowa umożliwia przepompowywanie wody wszędzie tam, gdzie nie istnieje możliwość doprowadzenia zasilania elektrycznego
Pompa jest dostarczana w stanie kompletnym, wymaga jednych pewnych czynności przygotowawczych opisanych w instrukcji.
Pompa posiada czujnik poziomu oleju, który zatrzyma pracę silnika lub nie pozwoli uruchomić silnika w przypadku zbyt niskiego poziomu oleju silnikowego.

160,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Pompa jest przeznaczona do pompowania wody czystej w zastosowaniach domowych i ogrodowych. Zalecane jest, aby pompa pracowała w trybie pracy przerywanym. Dopuszczalny czas pracy nie powinien przekraczać 2 godzin, po czym należy przerwać pracę, na co najmniej 20 minut. Całkowity czas pracy w takich cyklach nie powinien przekroczyć 12 godzin.

189,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Pompa do brudnej wody marki Brenar to produkt o wydajności 1400 l/h i mocy 900 W. Narzędzie marki Brenar ma możliwość zanurzenia na głębokość aż 7 metrów.
Dane techniczne:
Napięcie (V/Hz): 230/50
Pobór mocy (W): 900
Maksymalne zanurzenie pompy (m): 7
Maksymalna wydajność (L/h): 14 000
Długość przewodu zasilającego (m): 10
Waga (kg): 4,6
Max. średnica nieczystości: 30mm
Króciec na wąż: 1", 1 1/4", 1

169,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Pompa do brudnej wody 550 W marki Brenar to urządzenie o wielu możliwościach, wykorzystywane głównie w przemyśle i rzemiośle, ale również w gospodarstwach domowych. Niska waga produktu pozwala na sprawne transportowanie oraz manewrowanie podczas wykonywanej pracy.
Dane techniczne:
Napięcie (V/Hz): 230/50
Pobór mocy (W): 550
Maksymalne zanurzenie pompy (m): 7
Maksymalna wydajność (L/h): 10 500
Długość przewodu zasilającego (m): 10
Waga (kg): 3,9

23,20 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Zestaw uszczelek gumowych w blistrze, 56 elementów fimy Tycner wykonane z wysokiej jakości tworzywa.
Zestaw skłąda się z:
8 sztuk uszczelek w rozmiarze 1 cala,
8 sztuk uszczelek w rozmiarze 1/2 cala,
8 sztuk uszczelek w rozmiarze 3/4 cala,
8 sztuk uszczelek w rozmiarze 3/8 cala,
8 sztuk uszczelek w rozmiarze 43/31 mm,
8 sztuk uszczelek w rozmiarze 5/4 cala,
8 sztuk uszczelek w rozmiarze 6/4 cala.

28,70 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Wykrywacz nieszczelności w aerozolu 400 ml firmy Tycner to wygodny i pewny w użyciu preparat służący do szybkiego zlokalizowania uszkodzeń w instalacjach pracujących pod ciśnieniem. Stosuje się go do sprawdzenia szczelności śrubunków i innych połączeń w instalacjach gazowych, hamulcowych, sprężonego powietrza itp.