Armatura łazienkowa, sanitarna - Wyposażenie łazienek - ADAMEX

Armatura łazienkowa

Budujesz dom i zastanawiasz się, w jaki sposób urządzić łazienkę, a może chcesz nieco odświeżyć aktualny jej wygląd? Bez względu na motywację, odpowiedni wybór armatury łazienkowej jest bardzo ważny. Ta przestrzeń powinna sprawiać wrażenie schludnej, czystej i zadbanej. W naszym sklepie odstępny jest szeroki wybór wyposażenia łazienek od a do z. Poniżej znajdziesz niezbędne informacje do planowania łazienki.

Co jest ważne przy wyborze armatury łazienkowej?

Przede wszystkim warto dobierać wyposażenie łazienki, mając na uwadze jej wielkość. W mniejszej przestrzeni świetnie sprawdzą się kabiny prysznicowe, które zajmują mało miejsca. Natomiast w większych łazienkach z sukcesem można zainstalować dużą wannę. Miejsce, w którym będziemy się kąpać nie może jednak zająć większości przestrzeni. Należy bowiem pamiętać o pozostałej armaturze sanitarnej. Musimy znaleźć przestrzeń na toaletę, zlew, lustro oraz szafki.

W jakim kolorze wybrać wyposażenie łazienki?

W łazience dobrze prezentują się odcienie bieli i niebieskiego, jednak można dać się ponieść wyobraźni i zaprojektować przestrzeń w innych barwach. Ważnym jest by postawić na wzajemne dopasowanie wyposażenia do łazienki. Dopasujmy kolorystycznie do siebie ściany i meble, albo meble i deskę sedesową, a stworzymy niesamowitą przestrzeń, w której będziemy czuli się dobrze

Aktywne filtry

21,14 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Syfon z sitkiem firmy Tycner przeznaczony do odprowadzania nieczystości z umywalki. Wykonany z trwałego i odpornego na uszkodzenia tworzywa sztucznego, chroniąc wewnętrzną część przed zapychaniem się.
1 1/4" x 32mm
sitko ze stali nierdzewnej
czarny korek FI 40mm z uchwytem
zasyfonowanie 50mm

162,59 zł
Produkt dostępny

Nowoczesny syfon umywalkowy z korkiem klik-klak pozwoli Ci adekwatnie uzupełnić instalację do umywalki. Syfon szczególnie kompaktowy, oszczędza miejsce pod umywalką, jego wysokość 67 mm. Dzięki jego obecności i nieprzeciętnemu dopasowaniu do rur i odpływu, będzie skutecznie odprowadzał zużytą wodę do ścieków i zapobiegał ulatnianiu się nieprzyjemnych zapachów do wnętrza.
Wkład przeciw zapachowy może zostać wyjęty od góry, co proste i szybkie czyszczenie. Syfon wytworzony z polipropylenu, ABS i mosiądzu jest wytrzymały na chemikalia i wypływ wody. Zintegrowana uszczelka w nakrętce na 1/4 obrotu zagwarantuje konkretną i łatwą instalację.
Może zostać zamontowany w umywalkach o grubości 23-51 mm.

130,07 zł
Produkt dostępny

Progresywny syfon umywalkowy z korkiem klik-klak pozwoli Ci stosownie uzupełnić instalację do umywalki. Syfon bardzo kompaktowy, oszczędza miejsce pod umywalką, jego wysokość 67 mm. Dzięki jego obecności i wspaniałemu przypasowaniu do rur i odpływu, będzie produktywnie odprowadzał zużytą wodę do ścieków i zapobiegał ulatnianiu się nieprzyjemnych zapachów do pomieszczenia.
Wkład przeciw zapachowy może zostać wyjęty od góry, co przystępne i prędkie czyszczenie. Syfon produkowany z polipropylenu, ABS i mosiądzu jest niepodatny na chemikalia i wypływ wody. Zintegrowana uszczelka w nakrętce na 1/4 obrotu gwarantuje mocną i łatwą instalację.
Może zostać zamontowany w umywalkach o grubości 23-51 mm.

130,07 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Wysokiej jakości syfon przeznaczony jest do standardowych umywalek z otworem odpływowym 45 mm. Jego dekoracyjne wykonanie w kolorze czarnym matowym stanowi idealne uzupełnienie armatury łazienkowej o podobnym wykończeniu.Dane techniczne:
Materiał: mosiądz, stal nierdzewna, NBR
Wymiar przyłącza: 1 1/4"
Średnica odpływu: 32 mm
Kolor: czarny mat
Rodzaj: butelkowy
Rozmiar: standardowy
Przeznaczenie: do umywalek z przelewem i bez przelewu

30,00 zł
Produkt dostępny

Spust ma w pakiecie przelew prostokątny i okrągły. Elastyczne uszczelki z wysokiej jakości elastomeru termoplastycznego i przeciwpoślizgowe nakrętki umożliwiają łatwy i prędki montaż, a także regulację. Dzięki gwintom calowym towar jest kompatybilny z większością przystępnych na rynku syfonów i odpływów zróżnicowanych producentów. Gładka powierzchnia usprawnia utrzymanie czystości. Wykonany jest z wysokiej jakości polipropylenu, co powoduje, iż jest to produkt wytrzymały na uszkodzenia.

43,66 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Syfon zlewozmywakowy butelkowy pojedynczy fi 115mm z wyjściem do pralki/zmywarki z przelewem prostokątnym/okrągłym 220mm. Syfon przeznaczony jest do odprowadzania ścieków z zlewozmywaka, posiadający zarazem wyjście przeznaczone do podłączenia pod system pralki oraz zmywarki. Wykonany został z wysokiej jakości grubego tworzywa. Wewnętrzna powłoka oraz konstrukcja syfonu zabezpiecza go przed osiadaniem zanieczyszczeń, tłuszczu itp.

71,54 zł
Produkt dostępny

Syfon zlewozmywakowy butelkowy podwójny fi 115mm z wyjściem do pralki/zmywarki z przelewem prostokątnym/okrągłym 350mm. Syfon zlewozmywakowy jest produktem przeznaczonym do odprowadzania ścieków. Wykonany został z wysokiej jakości grubego tworzywa. Wewnętrzna powłoka oraz konstrukcja syfonu zabezpiecza go przed osiadaniem zanieczyszczeń, tłuszczu itp. Powyższe rozwiązanie pozwala zachować czyste wnętrze na długi okres. Uszczelki zostały wykonane z gumy o podwyższonej jakości.

8,53 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Niewielkich wymiarów półsyfon firmy Tycner do zlewozmywaka 1-komorowego, posiada jedno wejście odpływowe do pralki lub zmywarki.. Spełni oczekiwania w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Wytworzony został z polipropylenu – jest trwały i odporny na uszkodzenia i wysoką temperaturę.

18,70 zł
Produkt dostępny

Syfon zlewozmywakowy rurowy pojedynczy z metalowym sitkiem fi 70mm z wyjściem do pralki/zmywarki z przelewem prostokątnym wertykalnym/horyzontalnym.
Tycner syfon zlewozmywakowy jest produktem przeznaczonym do odprowadzania ścieków, posiada zarazem wyjście przeznaczone do podłączenia pod system pralki oraz zmywarki. Wykonany został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.
Wewnętrzna powłoka syfonu oraz sitko zabezpiecza przed osiadaniem zanieczyszczeń, tłuszczu itp. Uszczelki zostały wykonane z gumy o podwyższonej jakości, doskonale przylegają do powierzchn.
Głęboki spust sprawia iż pozostałe zanieczyszczenia osiadają na jego dnie, szeroki jego przekrój przekłada się na łatwy demontaż oraz pozbycie się zanieczyszczeń.