Armatura łazienkowa, sanitarna - Wyposażenie łazienek - ADAMEX

Armatura łazienkowa

Budujesz dom i zastanawiasz się, w jaki sposób urządzić łazienkę, a może chcesz nieco odświeżyć aktualny jej wygląd? Bez względu na motywację, odpowiedni wybór armatury łazienkowej jest bardzo ważny. Ta przestrzeń powinna sprawiać wrażenie schludnej, czystej i zadbanej. W naszym sklepie odstępny jest szeroki wybór wyposażenia łazienek od a do z. Poniżej znajdziesz niezbędne informacje do planowania łazienki.

Co jest ważne przy wyborze armatury łazienkowej?

Przede wszystkim warto dobierać wyposażenie łazienki, mając na uwadze jej wielkość. W mniejszej przestrzeni świetnie sprawdzą się kabiny prysznicowe, które zajmują mało miejsca. Natomiast w większych łazienkach z sukcesem można zainstalować dużą wannę. Miejsce, w którym będziemy się kąpać nie może jednak zająć większości przestrzeni. Należy bowiem pamiętać o pozostałej armaturze sanitarnej. Musimy znaleźć przestrzeń na toaletę, zlew, lustro oraz szafki.

W jakim kolorze wybrać wyposażenie łazienki?

W łazience dobrze prezentują się odcienie bieli i niebieskiego, jednak można dać się ponieść wyobraźni i zaprojektować przestrzeń w innych barwach. Ważnym jest by postawić na wzajemne dopasowanie wyposażenia do łazienki. Dopasujmy kolorystycznie do siebie ściany i meble, albo meble i deskę sedesową, a stworzymy niesamowitą przestrzeń, w której będziemy czuli się dobrze

Aktywne filtry

91,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Zestaw natryskowy, punktowy DALI BLACK, to znakomity produkt, który idealnie pasuje do nowoczesnego i designerskiego wnętrza. Charakteryzuje się bardzo dużą precyzją wykonania, a także funkcjonalnością. Rodzaj strumienia może być zmieniany dzięki specjalnemu przyciskowi Magic Click. Wszystkie produkty z funkcją Magic Click wyposażone zostały także w technologię easy-clean z systemem antykamiennym, dzięki czemu są odporne na osadzanie się kamienia oraz łatwe w czyszczeniu i konserwacji.

216,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Zestaw natryskowy, punktowy LOFT GOLD, to znakomity produkt, który idealnie pasuje do nowoczesnego i designerskiego wnętrza. Charakteryzuje się bardzo dużą precyzją wykonania, a także funkcjonalnością. Rodzaj strumienia może być zmieniany dzięki specjalnemu przyciskowi Magic Click. Wszystkie produkty z funkcją Magic Click wyposażone zostały także w technologię easy-clean z systemem antykamiennym, dzięki czemu są odporne na osadzanie się kamienia oraz łatwe w czyszczeniu i konserwacji.

1 107,80 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Zestaw natryskowy VALVEX LOFT to idealny pomysł na element komfortowej i niebanalnej łazienki. Jest niezwykle praktyczny i uniwersalny, dlatego dobrze prezentuje się w większości wnętrz.

Właściwości:

- supercienka deszczownica o grubości 2,5 mm
- regulowana wysokość deszczownicy
- bateria natryskowa 2-funkcyjna
- słuchawka 3-funkcyjna z systemem Magic Click