Noże

Noże

Aktywne filtry

16,91 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Nóż wielofunkcyjny, precyzyjny to nóż który swoje zastosowanie znajdzie przy wykonywaniu bardzo precyzyjnych prac związanych z wycinaniem i docinaniem różnego rodzaju materiałów. Nóż składa się z bardzo lekkiej , poręcznej i wygodnej w użyciu rękojeści wykonanej z aluminium, do której mocujemy jedno z 12 szt. zawartych w zestawie ostrzy. Całość zapakowana w wygodne i bezpieczne pudełko z tworzywa sztucznego.

21,38 zł
Produkt dostępny

Nóż wielofunkcyjny, precyzyjny to nóż który swoje zastosowanie znajdzie przy wykonywaniu bardzo precyzyjnych prac związanych z wycinaniem i docinaniem różnego rodzaju materiałów. Nóż składa się z bardzo lekkiej , poręcznej wygodnej u użyciu rękojeści wykonanej z aluminium, do której mocujemy jedno z 12 szt. zawartych w zestawie ostrzy. Całość zapakowana w wygodne i bezpieczne pudełko z tworzyw sztucznego.
Cechy:
12 ostrzy w komplecie
Zapakowanie w praktyczne pudełko transportowe
Łatwa i szybka wymiana ostrzy
Szerokość montażowa ostrzy 9 mm
12 ostrzy w komplecie
Waga 12g

146,34 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Nóż termiczny DED7520 służy do przecinania elementów wykonanych z polimerów: PP-polipropylen, PCV-poli (chlorek, winylu), EPS (styropian), np.: płyty styropianowe, liny z tworzyw sztucznych. Przecinane krawędzie są idealnie równe, bez wyszczerbień i kłopotliwych okruchów w przypadku styropianu.
Maksymalna temperatura – 450°C
Maksymalna grubość cięcia – 180 mm
Wymiary końcówki grzejnej – 224x34 mm
Waga – 1,2 Kg

5,93 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Nóż z ostrzem łamanym to bardzo popularne narzędzie pracy. Swoje zastosowanie znajdzie w wielu gałęziach przemysłu, budownictwie, branży remontowo budowalnej czy w życiu codziennym. Model M9015 to nóż charakteryzujący się dużą trwałością i wytrzymałością. Obudowa noża wykonana została z tworzywa sztucznego, której elementy w celu zwiększenia komfortu pracy, pokryte zostały gumą. 18mm ostrze o najwyższej jakości pozwala na szybkie i precyzyjne cięcie.

9,67 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Cechy i Zalety:
-Ostrze o zwiększonej wytrzymałości
-Ostrzejsze dzięki nowej technologii ostrzenia
-Większa odporność na pęknięcia
-Dłuższa żywotność dzięki nowoczesnej technologii hartowania
-Ostrza przeznaczone do wszelkich prac