Nagrzewnice

Nagrzewnice

Aktywne filtry

487,80 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Nagrzewnica gazowa z termostatem to urządzenie starannie wykonane, o prostej konstrukcji, charakteryzujące się wysoką wydajnością. Wyposażona jest we wbudowany zapłon piezoelektryczny oraz urządzenie zabezpieczające przed przegrzaniem odcinające dopływ gazu, co gwarantuje bezpieczną pracę. Posiada cyfrowy wyświetlacz pokazujący wybraną przez nas temperaturę grzania, oraz temperaturę pomieszczenia. Nagrzewnicę można podłączyć do 5 lub 11 kgbutli gazowej na propan/butan. Nagrzewnica gazowa doskonale sprawdzi się podczas ogrzewania warsztatów, hal, magazynów itp. W standardowym wyposażeniu nagrzewnicy znajduje się reduktor ciśnienia oraz wąż gumowy o długości 1550mm.

369,91 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Nagrzewnica gazowa DED9941A jest urządzeniem przeznaczonym do użytkowania w pomieszczeniach zamkniętych. Służy do ogrzewania pomieszczeń niemieszkalnych takich jak warsztaty, magazyny, hale produkcyjne, szklarnie czy podczas prac remontowo-budowlanych. Nagrzewnica zasilana jest gazem propan-butan (G30). Urządzenie może być użytkowane tylko w pomieszczeniach ze sprawnie działającą wentylacją.Metalowa obudowa nie nagrzewa się nawet podczas długiego czasu pracy. Zabezpieczenie termiczne zapewnia bezpieczną pracę. W zestawie znajduję się dedykowany reduktor oraz wąż. Solidny uchwyt ułatwia przenoszenie i transport.

345,52 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Elektryczna nagrzewnica DED9932C DEDRA to wydajne i ciche urządzenie dedykowane do ogrzewania powierzchni do 48 m2. Funkcjonalne urządzenie przydaje się na przykład w warsztatach lub podczas imprez plenerowych. Ochrona przed przeciążeniem termicznym zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa w czasie pracy, który restartuję się samoczynnie po ostygnięciu. Element grzejny PTC (dodatni współczynnik temperaturowy) jest wykonany ze specjalnego materiału ceramicznego na bazie tytanu baru i ma właściwości samoograniczania temperatury. Nagrzewnica wyposażona jest w termostat umożliwiający utrzymanie zadanej temperatury oraz automatycznie uruchomienie urządzenia w momencie, gdy temperatura na termostacie jest wyższa niż temperatura otoczenia.

1 349,59 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Nagrzewnica olejowa DED9952 jest urządzeniem przeznaczonym do użytkowania jedynie w pomieszczeniach o sprawnie działającej wentylacji. Służy do ogrzewania pomieszczeń niemieszkalnych użytkowych takich jak warsztaty, garaże itp. Jest przeznaczona do wykorzystania jako dodatkowe źródło ciepła, nie może stanowić głównego źródła ciepła.
Zużycie paliwa 2,5 kg/h
Przepływ powietrza 720 m3/h
Pojemność zbiornika paliwa 38 L
Wyświetlacz oraz regulacja temperatury
Waga 21 kg