Hydraulika - Pozostałe

Aktywne filtry

20,73 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627


UNIPAK
jest ciemno-szarego koloru pastą uszczelniającą. Głownymi składnikami pasty są minerały występujące w naturze oraz olej parafinowy i woda. Wszystkie używane do produkcji składniki są dopuszczone jako dodatki, które można stosowac w przemyśle spożywczym.

Zastosowanie:

Pastę Unipak stosuje się razem z pakułami do uszczelniania połaczeń gwintowych w instalacjach wody pitnej, CWU, CO, niskociśnieniowych instalacjach pary wodnej i tym podobnych.

Właściwości:
Pasta UNIPAK razem z pakulami daje absolutnie szczelne połączenia gwintowe. Połącznia w przeciwieństwie do połączeń wykonanych taśmami teflonowymi można dopasowywać (cofnąć). Pasta ułatwia montaż i ewentualny demontaż łączonych elementów.

8,78 zł
Ostatnie sztuki w magazynie


MULTIPAK
jest jasnoszarą pastą uszczelniającą. Głownymi składnikami pasty są minerały występujące w naturze oraz olej parafinowy. Wszystkie używane do produkcji składniki są dopuszczone jako dodatki, które można stosowac w przemyśle spożywczym.

Zastosowanie:
:Pastę MULTIPAK stosuje się razem z pakułami lnianymi do uszczelniania połaczeń gwintowych w instalacjach gazowych, wody pitnej, CWU, CO, instalacjach pary wodnej, spężonego powietrza i tym podobnych. WŁAŚCIWOŚCI:MULTIPAK razem z pakułami daje absolutnie szczelne połączenia gwintowe. Pasta ułatwia montaż i ewentualny demontaz łączonych elementów. Multipak jest bardzo łatwy i ekonomiczny w użyciiu. Pastę można używać w bardzo niskich temperaturach ponieważ temperatura zamarzania produktu wynosi poniżej 15°C.

13,58 zł
Produkt dostępny

UNIPAK jest ciemno-szarego koloru pastą uszczelniającą. Głownymi składnikami pasty są minerały występujące w naturze oraz olej parafinowy i woda.
Wszystkie używane do produkcji składniki są dopuszczone jako dodatki, które można stosowac w przemyśle spożywczym.
Głównymi składnikami pasty są minerały występujące w naturze oraz olej parafinowy i woda. Wszystkie używane do produkcji składniki są dopuszczone jako dodatki, które można stosować w przemyśle spożywczym.Zastosowanie:Pastę Unipak stosuje się razem z pakułami do uszczelniania połączeń gwintowych w instalacjach wody pitnej, CWU, CO, niskociśnieniowych instalacjach pary wodnej i tym podobnych.Właściwości:Pasta UNIPAK razem z pakułami daje absolutnie szczelne połączenia gwintowe. Połącznia w przeciwieństwie do połączeń wykonanych taśmami teflonowymi można dopasowywać (cofnąć). Pasta ułatwia montaż i ewentualny demontaż łączonych elementów.

15,85 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Uniwersalna pasta Armack służy do uszczelniania metalowych gwintów rurowych w połączeniu z konopiami. Pasta Amasan stosowana jest w instalacjach ciepłej i zimnej wody pitnej oraz gazowych i centralnego ogrzewania. Gwint owinięty konopiami należy pokryć warstwą pasty i mocno skręcić, uzyskane w ten sposób złącze może od razu pracować w sieci. Pasta uszczelnia dodatkowo złącze i umożliwia jego łatwe rozkręcenie nawet po dłuższym czasie. Atest PZH.

7,32 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Uniwersalna pasta do uszczelniania połączeń gwintowanych c.o-woda-gaz. Uniwersalna pasta do uszczelniania gwintów w połączeniu z konopiami.
Stosowana w instalacjach wodnych, c,o., gazowych oraz ciśnieniowo-powietrznych. Chroni gwinty przed korozją, nie wysycha i nie twardnieje,
ułatwiając późniejszy demontaż. Nie podrażnia skóry. Zakres temperatury: -30C do 130C ciśnienie do 20 bar. Atest PZH i INiG

878,86 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Podgrzewacz przepływowy gazowy W11KB JUNKERS

Właściwości:
Wielofunkcyjny wyświetlacz LCD
Utrzymanie pożądanej temperatury wody realizowane hydraulicznie
Zapłon bateryjny
Delikatny start urządzenia poprzez płomyk pilot
Wymiary: 65,5 x 31 x 22,5 cm
Klasa efektywności energetycznej podgrzewania wody A dla deklarowanego profilu obciążenia M
niska emisja NO× zgodna z wymaganiami Dyrektywy ErP
Ilość ciepłej wody o temperaturze 35°C - 10,0 l/min*
Ilość ciepłej wody o temperaturze 60°C - 5,0 l/min*
Moc (kW): 19.2