Styropian grafitowy - fasadowy i podłogowy - ADAMEX

Styropian

Styropian to uniwersalny i najbardziej popularny materiał do ocieplania budynków stosowany na całym świecie. Do jego zalet możemy zaliczyć na pewno pełną odporność na działanie grzybów, pleśni i drobnoustrojów, a także to, że nie straszne mu są gryzonie. To zwiększa jego trwałość i pozwala mu służyć przez długie dekady.

Styropian jest również niepalny i wodoodporny, czyli nie zajmie się ogniem od iskry, lub niedopałka papierosa, jak również nie nasiąknie wodą, podczas intensywnych opadów deszczu. Nie musimy się martwić, że na przykład podczas zimy z naszym ociepleniem, stanie się coś niepokojącego.

Jeśli ocieplimy nasz dom, jesteśmy w stanie, zmniejszyć wydatki za ogrzewanie, nawet do 50%. To naprawdę dobra inwestycja, biorąc pod uwagę, że styropian jest wyjątkowo tani. Jeśli więc masz już dosyć wysokich rachunków za ogrzewanie, to możesz śmiało zainwestować w  nasz styropian, który dystrybuujemy w Grodzisku Mazowieckim i na całą Polskę.

Styropian jest łatwy w montażu i lekki nie obciąża ścian, elewacji, podłóg, stropów i dachów. Jego niewielka waga również jest doceniana w czasie budowy, ponieważ dzięki niej jest łatwy w przenoszeniu i transporcie. Styropian jest produktem ekologicznym - dzięki niemu zmniejsza się ilość szkodliwych substancji uwalnianych do środowiska. Poza tym nie ma negatywnego wpływu na człowieka, czyli jest bezpieczny dla naszego zdrowia.

Przy wyborze odpowiedniego dla naszych potrzeb materiału powinniśmy kierować się współczynnikiem twardości, nienasiąkliwości oraz współczynnikiem przewodzenia ciepła. Im są one wyższe, tym materiał będzie bardziej izolował.

W naszej ofercie znajdziesz styropian, który odpowie na wszelkie Twoje potrzeby. Ocieplisz dzięki niemu swój budynek zarówno od środka, jak i od zewnątrz. W ofercie mamy produkty różnej grubości, tak abyś mógł wybrać to, czego najbardziej potrzebujesz, bez kompromisów i chodzenia na ustępstwa. Ociepl swoje ściany, elewacje, podłogi, stropy dach, przy pomocy naszych materiałów i ciesz się z niższych rachunków za ogrzewanie i komfortowym ciepłem w domu.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz