Izolacja przeciwwodna fundamentów i podłóg - Hydroizolacja - ADAMEX

Izolacja przeciwwodna

Izolacje budynków wykonasz z naszymi produktami. Fundamenty możesz zabezpieczyć folią kubełkową. Posadzkę zalać folią w płynie, a pokrycie dachowe uszczelnisz lepikiem.

Izolacja przeciwwodna ma na celu zabezpieczenie budynku nie tylko przed wodą, ale także przed wilgocią. Niestety, woda jest w stanie przedostać się przez każde niedociągnięcie konstrukcyjne, i dotrzeć do poszczególnych elementów struktury budynku. Jeśli uprzednio nie zostanie wykonana odpowiednia hydroizolacja, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że wilgoć doprowadzi do poważnych uszkodzeń, które trudno będzie naprawić.

Najlepsze produkty do hydroizolacji

Przeciwwodną izolację budynku możesz wykonać z pomocą różnych produktów. Są to przede wszystkim folie izolacyjne, a także środki uszczelniające przeciw wilgoci, materiały do izolacji dachów, jak i taśmy uszczelniające. Dzięki nim zabezpieczysz mury swojego domu przed nasiąkaniem wilgocią, a także skutecznie ochronisz fundamenty, by z biegiem lat nie pojawiała się na nich wilgoć, a w konsekwencji również pleśń. Co więcej, hydroizolacja to nie tylko gwarancja trwałości ścian i fundamentów, ale również szczelności dachu.

Jeśli szukasz innych materiałów do izolacji, zachęcamy również do sprawdzenia naszych produktów do izolacji cieplnej oraz izolacji akustycznej.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz