Wełna akustyczna, wygłuszająca, dźwiękochłonna - ADAMEX

Wełna akustyczna

Wełna akustyczna to sprawdzony sposób na to, by skutecznie wyciszyć ściany w budynku. Zapewnia świetną izolację akustyczną, a tym samym również wysoki poziom komfortu w swoim domu. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz szeroki wybór produktów do akustycznej izolacji budynków o uniwersalnym zastosowaniu. To materiały cenionych marek, które są znane na całym świecie. Posłużą zarówno jako materiał do wygłuszenia ścian działowych, podłóg, jak i poddaszy użytkowych.

Dobra wełna wygłuszająca – jaką wybrać?

Jaka wełna wygłuszająca będzie najlepszym wyborem? Przede wszystkim taka, która ma odpowiednią gęstość, ponieważ im większa jest masa wełny, tym lepszą dźwiękochłonność zapewnia. Jeśli dodatkowo wełna wygłuszająca ma zapewniać odpowiednią izolację cieplną, musisz zwrócić uwagę także na współczynnik lambda. Wełna akustyczna powinna mieć również odpowiednią grubość. Najpopularniejsze rodzaje wełny wygłuszającej to przede wszystkim te o grubości od 10 do 20 cm.

Aktywne filtry

189,90 zł
Produkt dostępny

WEŁNA ISOVER AKU-PŁYTA gr.100MM

Wełnę izolacyjną używa się w charakterze towaru do ocieplenia budynków mieszkalnych, oraz dodatkowo do izolowania przestrzeni w nich. 

Jej struktura jest niezwykle elastyczna, wskutek czego często ma zastosowanie w przeróżnych zagłębieniach, przeważnie w ocieplaniu dachów oraz stropów. Obecnie wełna jest istotnym uzupełnieniem dla styropianu, za sprawą małej termo przepuszczalności.

171,50 zł
Produkt dostępny

Wełna izolacyjna — tu dowiesz się kiedy  ją można wykorzystywać

WEŁNA ISOVER AKU-PŁYTA gr. 50MM  używa się jej w charakterze artykuł do ocieplania domów, i dodatkowo do izolowania pomieszczeń w nich. 

Jej budowa jest nadzwyczaj elastyczna, na skutek czego wygodnie ma zastosowanie w różnych zakamarkach, w szczególności w okolicach dachu a także stropów.