Kleje uszczelniające - masy klejąco-uszczelniające - ADAMEX

Kleje uszczelniające

W pracach budowlanych, remontowych i wykończeniowych wykorzystywane są różnego rodzaju silikony i akryle, ale bardzo istotną rolę odgrywają również kleje uszczelniające. Produkty tego rodzaju nadają się do mocowania różnych elementów oraz uszczelniania połączeń. Uniwersalny charakter to jedna z najważniejszych cech produktów klejących stosowanych w budownictwie, remontach, produkcji, itp.

Dobry klej uszczelniający i jego cechy

Podobnie jak różnego rodzaju piany, kleje posiadają właściwości mocujące i uszczelniające. Dzięki dużej uniwersalności, nie trzeba kupować osobnych preparatów do drewna, szkła, PCV i innych materiałów. Uniwersalne kleje uszczelniające radzą sobie bowiem bardzo dobrze z każdą powierzchnią.

Dlaczego warto sięgać po kleje uszczelniające?

Wysokiej jakości kleje nakładane są przez wyciskacze i pistolety, więc ich aplikacja nie stanowi dużego problemu. Materiał ten jest trwały, odporny na uszkodzenia, obciążenia oraz zachowuje swoje właściwości w szerokim spektrum temperatur (nawet od -40 do +90 stopni Celsjusza). Kleje uszczelniające nadają się do użytku wewnętrznego oraz zewnętrznego.

Aktywne filtry

56,99 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Klej uszczelniający Sikaflex gwarantuje wysoką przyczepność do wielu podłoży nie porowatych i porowatych jak: twarde PVC, GFRP, drewno itp.Uszczelni również najważniejsze elementy w Twoim domu. Dzięki funkcji izolacji akustycznej oraz cieplnej, idealnie przygotuje okna do zimy.Zaś atrakcyjny brązowy kolor- pozwala na używanie w widocznych miejscach.

56,99 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Klej uszczelniający Sikaflex znakomicie sprawdzi się podczas drobnych prac domowych wymagających połączenia ze sobą dwóch elementów lub uszczelnienia rozmaitych przedmiotów. Produkt został wykonany z poliuretanu, który wiąże składniki pod wpływem wilgoci. Klej posiada szary kolor, zatem sprawdzi się jako uszczelniacz przedmiotów w podobnych odcieniach. Jeśli jednak potrzebujesz innej barwy uszczelniacza, również znajdziesz ją w naszej ofercie. Produkt stanowi także doskonałą izolację akustyczną oraz cieplną, a zatem jest godną polecenia alternatywą dla silikonu – możesz go zastosować przy przygotowywaniu okien na zimę. Klej Sikaflex skutecznie połączy ze sobą przedmioty drewniane, metalowe, plastikowe, a także inne surowce.

59,98 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Sikaflex z serii 11 FC+ jest idealnym rozwiązaniem, w przypadku wypełniania przestrzeni między materiałami budowlanymi, dzięki swoim cechom - uszczelniacza i kleju. Dzięki niezwykłej odporności na czynniki środowiskowe, można używać na zewnątrz i na wewnątrz pomieszczeń tj. progi, listwy ochronne itp. Można go zaaplikować za pomocą pistoletu, przez co zapewnisz sobie równe i staranne rozłożenie substancji na reperowanej powierzchni.

59,98 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Klej uszczelniający Sikaflex skutecznie połączy zepsute i pęknięte przedmioty, a także uszczelni najważniejsze elementy w domu. Przez funkcję izolacji akustycznej oraz cieplnej doskonale nadaje się do przygotowywania Twoich okien do zimy.Posiada atrakcyjny brązowy kolor, zatem można go używać w widocznych miejscach. Największą zaletą produktu to fakt, iż jest trwale elastyczny ok 600%, uszczelniacz i klej w jednym, zaś po związaniu odporny na działanie czynników atmosferycznych, przyczepność do większości materiałów

27,50 zł
Produkt dostępny

Elastyczna masa uszczelniająca na bazie syntetycznego kauczuku, charakteryzująca się bardzo dobrą przyczepnością do podłoży gładkich i porowatych - także mokrych,
do praktycznie wszystkich typów materiałów stosowanych w budownictwie.
Zastosowania:
do napraw dachów: uszczelniania obróbek dekarskich, montażu rynien, usuwania pęknięć, przecieków.
możliwość malowania dostępnymi farbami i lakierami
Właściwości:
bardzo dobra przyczepność do podłoży bitumicznych, betonowych i kamiennych, metalu, drewna, szkła i powłok malarskich
nieutwardzona masa jest odporna na działanie ujemnych temperatur
charakteryzuje się brakiem spływalności ze szczelin pionowych w temperaturze +80°C
jest trwale plastyczny o konsystencji roboczej przystosowanej do mechanicznego spoinowania
odporny na działanie wody oraz zmienne warunków atmosferycznych
uszczelnienie można prowadzić przy deszczowej pogodzie

48,99 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Klej-uszczelniacz Sika Sikaflex 11 FC+ 300 ml
Klej uszczelniający Sikaflex Wielofunkcyjny produkt do sklejania i uszczelnia,
Nadaje się do stosowania zarówno na drewnie, jak i na plastiku oraz metalu.
Minimalna temperatura stosowania (w °C): 5Maksymalna temperatura stosowania (w °C): 35Miejsce użytkowania: Wewnętrzny / zewnętrznyPojemność: 300 mlWaga (w kg): 0.41

38,99 zł
Produkt dostępny

Klej poliuretanowy budowlany
Nisko prężny klej poliuretanowy EXPERT Line w wersji z aplikatorem pistoletowym. Przeznaczony jest do klejenia płyt styropianowych w systemach ociepleń budynków metodą BSO oraz płyt XPS i EPS przy ociepleniu fundamentów i podziemnych części budynków, piwnic itp.
Ponad to znakomicie nadaje się do montażu parapetów schodów, płyt G-K, Blachy oraz wielu innych materiałów budowlanych wykończeniowych.
Właściwości:
Łatwy i wygodny w użyciu Umożliwia szybkie wykonanie prac związanych z ociepleniem
Bardzo dobra przyczepność do podłoży bitumicznych
Doskonała przyczepność do podłoży betonowych mineralnych ceramicznych, tynków
Stosowany w szerokim zakresie temperatur.