Kuwety malarskie - Kratki do malowania - Wkłady do kuwet - ADAMEX

Kuwety

Kuwety do malowania to świetny pomysł na ułatwienie sobie realizowanych czynności związanych z malowaniem ścian i sufitów. Dzięki nim farba dozowana jest zawsze w odpowiedniej ilości. Zużycie farby jest dużo mniejsze. Resztki zawsze można zlać z powrotem do puszki czy wiadra.

Kuwety malarskie - kratki

Te popularne narzędzia mają przeważnie w swoich zestawach specjalne kratki malarskie. Taka kratka do malowania świetnie sprawdza się wraz z wałkami czy pędzlami. Wałki można w wygodny sposób przyciskać i pocierać o kratkę. W ten sposób farba nie cieknie. Pozwala to na zachowanie czystości wokół wykonywanej pracy, jak i mniejsze zużycie farby. Równomierne nakładanie farb jest dużo prostsze.

Kuwety malarskie - wkłady

Niektóre modele kuwet mogą być wyposażone w specjalne wkłady, które zabezpieczają je przed farbami. Nie trzeba czyścić kuwet za każdym użyciem nowego koloru. Używając do tego celu paru wsadów wraz z pędzlami, można przyśpieszyć remont w niezwykle szybki sposób.

Aktywne filtry

5,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Kuweta malarska służy do wygodnego nabierania farby na wałek lub pędzel i odsączania go z nadmiaru farby. Stosowanie tego przedmiotu pomaga nam oszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Taka sama ilość farby nabieranej na narzędzie umożliwia równomierne i dokładne krycie malowanych powierzchni.

2,50 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Właściwości:

Kratka malarska plastikowa do oddzielania zbyt dużej ilości farby na wałku i rozprowadzeniu tej farby na wałku.

Kratkę montuje się wewnątrz wiadra malarskiego.

Jej użycie znacznie zmniejsza zużycie farby.