Lista produktów marki Persecto

Persecto jako marka miała swój debiut w roku 2015. Na wiosnę dotarliśmy z gamą naszych produktów do sprzedaży detalicznej i hurtowej.
Doświadczenie wielu naszych specjalistów, zarówno w stolarce drzwiowej, jak i podłogowej, które zdobywali w trakcie wielu lat handlu, postanowiliśmy wykorzystać w celu stworzenia całkowicie nowej marki – marki PERSECTO, która została stworzona specjalnie dla Was.

49,60 zł
Produkt dostępny

Dekory Persecto Power V uwodzą wszystkie zmysły, a najpiękniej prezentuje się gra błysków i matów. Te podłogi rozświetlają wnętrza, przywodzą na myśl fascynujący klimat - jak duet blasku i delikatnego cienia. Klasyczny element wystroju mieszkania. Świetnie komponują się w połączeniu z wieloma dodatkami a do tego wkomponowują się zarówno w styl klasyczny jak i nieco bardziej ekstrawaganckie pomieszczenia


106,20 zł
Produkt dostępny

Panele laminowane Persecto Super Style cechuje ponadczasowe wzornictwo w nowoczesnym wydaniu. Dzięki nieregularnemu usłojeniu, stanowią one doskonałą alternatywę dla drewnianych desek podłogowych.
Panele z kolekcji Super Style wyróżniają się strukturą 3D, która poprzez zastosowaniu połysku, matu i półmatu w różnych fragmentach deski, upodabnia je do wyglądu naturalnego drewna.
Klasa ścieralności, grubość: AC4, 8 mm
Wymiary: 1380 x 193 mm
Powierzchnia: 3D - synchroniczna trójwymiarowa, v-fuga

119,99 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Panele Dąb Burleska stanowią doskonałą imitację drewnianej podłogi. Jak wszystkie panele z kolekcji Persecto Magnum, wyróżniają się większą niż w standardzie szerokością (244 mm, podczas gdy standardowa szerokość to 193 mm), co zapewnia elegancki i nowoczesny wygląd podłogi.Charakterystyka:

Format: 1380 x 244 mm

Grubość: 8 mm

Struktura: WG

V-fuga: V

Klasa ścieralności: AC4