CEKOL F-16 GŁADŹ SZPACHLOWA FINISZ 20kg  CEKOL

CEKOL F-16 GŁADŹ SZPACHLOWA FINISZ 20kg CEKOL

Nałożenie gładzi CEKOL F-16 rozpoczynamy od ubytków trudno-dostępnych i sufitu, kierując się od okien w głąb pokoju. CEKOL F-16 Gładzie gotowe można nakładać wielce cienką warstwą, nawet tzw. mgiełką – czyli o grubości 1 mm. Gładź gotowa nie jest przeznaczona do zaciągania grubych warstw– a więc do prostowania ścian czy likwidacji dużych ubytków. Gładzie gotowe wymagają co najmniej 6 godzin na utwardzenie i dopiero wtenczas można nałożyć drugą warstwę. 

Właściwości:- Zużycie: 1,5 kg/m2
- Czas schnięcia: 6h

69,90 zł
Brutto 1 - 2 dni robocze
 Produkt dostępny
 

Bezpieczne zakupy - zapłać przy odbiorze!

 

Akceptujemy płatność kartą w sklepach stacjonarnych

 

Odbiór osobisty / transport ADAMEX (tylko gotówka)

 

InPost Paczkomaty / kurier DPD

Opis

CEKOL F-16 GŁADŹ SZPACHLOWA FINISZ 20KG

Podczas budowy domu oraz remontowania przydatna będzie gładź. Gładź gotowa CEKOL F-16 charakteryzuje się gotową do użytku bezpyłową masą, którą aplikujesz wprost na powierzchnie. Dzięki użyciu tego produktu zyskasz perfekcyjnie gładkie ściany, przygotowane do dalszego wykańczania – np. przy użyciu farb. Masę możesz stosować ręcznie względnie przy pomocy plastikowych narzędzi. 

Uważamy, żeby wszystkie pęknięcia czy też dziury, szczelnie wypełnić masą – pęcherzyki powietrzne, gdy w nich pozostaną, mogą być powodem spadania gładzi. Gdy wypełnienia zaschną, można rozpocząć szpachlowanie.

Nałożenie gładzi CEKOL F-16 rozpoczynamy od ubytków trudno-dostępnych i sufitu, kierując się od okien w głąb pokoju. CEKOL F-16 Gładzie gotowe można nakładać wielce cienką warstwą, nawet tzw. mgiełką – czyli o grubości 1 mm. Gładź gotowa nie jest przeznaczona do zaciągania grubych warstw– a więc do prostowania ścian czy likwidacji dużych ubytków. Gładzie gotowe wymagają co najmniej 6 godzin na utwardzenie i dopiero wtenczas można nałożyć drugą warstwę. 

Opis

Cekol
G-GIP000112
Nowy produkt
2020-01-17

Zobacz także