GIPS SZPACHLOWY NIDA 25KG SZARY

GIPS SZPACHLOWY NIDA 25KG SZARY

Gips szpachlowy to naturalny produkt, który można stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Jest idealny do samodzielnego uzupełnienia ubytków w ścianach oraz przydaje się do wygładzania powierzchni w celu przygotowania ich do malowania.


Właściwości:
- Zużycie - 1kg na m2 na mm grubości
- Maksymalna zalecana grubosc warstwy - 5mm
- Średni czas wiązania warstwy - 1h
- Średni czas schnięcia warstwy - 6h

Aby gips szpachlowy spełnił swoje zadanie, ważne jest odchylenie od pionu, a także wielkość dziur występujących w danej powierzchni. Jeżeli ubytki i odchylenia będą niewielkie, zalecana będzie gładź gipsowa. Natomiast w przypadku większych nierówności, lepszy będzie gips szpachlowy. 

20,91 zł
Brutto
 Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627
 

Bezpieczne zakupy - zapłać przy odbiorze!

 

Akceptujemy płatność kartą w sklepach stacjonarnych

 

Odbiór osobisty / transport ADAMEX (tylko gotówka)

 

InPost Paczkomaty / kurier DPD

Opis

GIPS SZPACHLOWY NIDA 25KG SZARY

Gips szpachlowy jest obecnie wykorzystywany głównie do łączenia płyt gipsowo-kartonowych, wypełniania wszystkich łączeń np. w prefabrykatach kasetonach sufitowych, naprawiania pęknięć jak również uzupełniania otworów.

Aby gips szpachlowy spełnił swoje zadanie, ważne jest odchylenie od pionu, a także wielkość dziur występujących w danej powierzchni. Jeżeli ubytki i odchylenia będą niewielkie, zalecana będzie gładź gipsowa. Natomiast w przypadku większych nierówności, lepszy będzie gips szpachlowy. 

Gips szpachlowy z reguły używa się do poprawiania dużych nierówności i dokładnego wyprowadzania kątów, a decydują o tym jego właściwości – wytrzymałość (lepsza aniżeli gładzi) i możliwość nakładania od razu stosunkowo grubej warstwy, nawet  - 6 mm. 

Opis

G-GIP000025
Nowy produkt

Zobacz także