ATLAS GTA SUPER GŁADŹ BIAŁA 18KG POLIMEROWA

ATLAS GTA SUPER GŁADŹ BIAŁA 18KG POLIMEROWA

Super biała gładź polimerowa ATLAS GTA pozwala szybko wyrównać powierzchnię ścian i sufitów zarówno ręcznie, jak i maszynowo. elastyczność daje jej odporność na różne pęknięcia, więc dobrze wygląda przez długie lata. Równie dobrze sprawdza się przy łączeniu płyt gipsowo-kartonowych z taśmą wzmacniającą. Jest bardzo łatwa w nakładaniu, i nie ma problemu z równomiernym nakładaniem.


Właściwości:
- Wydajność: 1kg/m2/mm
- Grubość warstwy: ok.3mm
- Średni czas schnięcia: 6h (drugą warstwę można aplikować juz po 2h)

67,99 zł
Brutto
 Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627
 

Bezpieczne zakupy - zapłać przy odbiorze!

 

Akceptujemy płatność kartą w sklepach stacjonarnych

 

Odbiór osobisty / transport ADAMEX (tylko gotówka)

 

InPost Paczkomaty / kurier DPD

Opis

ATLAS GTA SUPER GŁADŹ BIAŁA 18KG POLIMEROWA

Gładź polimerowa jest często nakładana w trakcie prac wykończeniowych i remontowych w mieszkaniu. Jest używana do finalnego wygładzania powierzchni ścian a także sufitów np. przed malowaniem lub układaniem tapety. Gładź polimerowa Atlas GTA  może być kładziona na wszelkie mineralne, nośne faktury takie jak: beton, tynki cementowe, cementowo-wapienne, tynki gipsowe, jak również  płyty gipsowo-kartonowe. 

Gładź polimerową Atlas GTA nanosi się najczęściej aż do wygładzenia struktur chropowatych tynków. Cechuje ją doskonała przyczepność do podłoża. Podłoże musi być nośne, suche oraz wyczyszczone z brudów zmniejszających przyczepność nanoszonej gładzi. Wilgotność powierzchni nie powinna przekraczać 2-3%).

Gładź polimerową zwykle nakłada się jako warstwę grubości 1-3 mm ({porównując - gładź gipsowa może być nakładana warstwą aż do 10 mm). Gładź polimerowa ma korzystniejszą przyczepność do ściany oraz elastyczność w porównaniu z tradycyjną gładzią gipsową.

Opis

Atlas
GIP000002
Nowy produkt

Zobacz także