GIPSAR GO GOTOWA GŁADŹ FINISZOWA 18KG ATLAS

GIPSAR GO GOTOWA GŁADŹ FINISZOWA 18KG ATLAS

Gładź gotowa GIPSAR GO  charakteryzuje się gotową do używania bezpyłową masą, którą aplikujesz wprost na powierzchnie. Dzięki zastosowaniu tej gładzi zyskasz idealnie gładkie powierzchnie, przygotowane do dalszego wykończenia – np. za pomocą farb. Masę da się stosować ręcznie albo z wykorzystaniem plastikowych narzędzi. 

Najważniejsze cechy

  • szybka i łatwa aplikacja
  • idealna powierzchnia - bez pęcherzy i kraterów
  • zmiana koloru - umożliwia kontrolę postępu prac
  • do każdego rodzaju farby
  • komfort pracy – łatwe szlifowanie
  • czysta obróbka – ograniczone pylenie
45,99 zł
Brutto
 Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627
 

Bezpieczne zakupy - zapłać przy odbiorze!

 

Akceptujemy płatność kartą w sklepach stacjonarnych

 

Odbiór osobisty / transport ADAMEX (tylko gotówka)

 

InPost Paczkomaty / kurier DPD

Opis

GIPSAR GO GOTOWA GŁADŹ FINISZOWA 18KG ATLAS

Podczas budowy domu a także remontowania konieczna jest gładź. Gładź gotowa GIPSAR GO  charakteryzuje się gotową do używania bezpyłową masą, którą aplikujesz wprost na powierzchnie. Dzięki zastosowaniu tej gładzi zyskasz idealnie gładkie powierzchnie, przygotowane do dalszego wykończenia – np. za pomocą farb. Masę da się stosować ręcznie albo z wykorzystaniem plastikowych narzędzi. 

Uważamy, żeby wszelkie szczeliny bądź otwory, szczelnie uzupełnić masą – pęcherzyki powietrza, jeżeli w nich pozostaną, mogą powodować odpadania gładzi. Gdy wypełnienia zaschną, można przystąpić do szpachlowania.

Nałożenie gładzi GIPSAR GO  zaczynamy od miejsc trudno-dostępnych i sufitu, kierując się od okien w ku środkowi pokoju. Gładzie gotowe można nakładać niezwykle cienką warstwą, nawet tzw. mgiełką – a więc o grubości 1 mm. Gładź gotowa GIPSAR GO  nie jest przeznaczona do zaciągania grubych warstw– a więc do prostowania ścian czy naprawiania dużych ubytków. Gładzie gotowe wymagają minimum 6 godzin na stwardnienie i dopiero wtedy można nakładać drugą warstwę. 

Opis

Atlas
G-GIP000151
Nowy produkt

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: