CEKOL Q-4 HYDROŻELOWY KLEJ DO PŁYTEK  20 KG

CEKOL Q-4 HYDROŻELOWY KLEJ DO PŁYTEK 20 KG

Dzięki specjalnym dodatkom hydrofobizującym jest szczególnie polecany do przyklejania okładzin ceramicznych w basenach, fontannach, na balkonach i tarasach. Można go stosować do przyklejania płytek ceramicznych, gresowych, kamiennych, szklanych oraz wełny mineralnej, elementów styropianowych do podłoży betonowych, z cegły, gazobetonu, bloczków keramzytowych, płyt i bloczków gipsowych, płyt gipsowo-kartonowych oraz stabilnych podłoży drewnopochodnych. CEKOL Q-4 PLUS można także używać do wyrównywania i szpachlowania. Polecany na powierzchnie podgrzewane

26,50 zł
 Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627
 

Bezpieczne zakupy - zapłać przy odbiorze!

 

Akceptujemy płatność kartą w sklepach stacjonarnych

 

Odbiór osobisty / transport ADAMEX (tylko gotówka)

 

InPost Paczkomaty / kurier DPD

Opis

CEKOL Q-4 HYDROŻELOWY KLEJ DO PŁYTEK 20 KG

Gdy docieramy do etapu remontu, w jakim układamy płytki ceramiczne, bez wątpienia dojdziemy do chwili wyboru kleju do płytek. Bez kleju ich układanie jest po prostu niemożliwy. Klej – mimo, iż go nie widać, ma nadzwyczaj kluczowe znaczenie w kwestii trwałości ułożonych kafelków. Ważne jest zatem, aby zwrócić szczególną uwagę na jego jakość. 

Do montażu glazury na powierzchniach murowanych wybieraj polecane są podstawowe kleje klasy C1T albo C1TE, a do położenia kafelków na płytach OSB lub lamperii – zaprawy klejące z cementem.

Pierwszy znak w oznaczeniu kleju kieruje na rodzaj kleju do płytek:

    • C to kleje na bazie cementu,

    • D  to kleje dyspersyjne,

    • R to kleje reaktywne

Opis

Cekol
G-kle000306
Nowy produkt

Zobacz także