ZAPRAWA CM17 25kg CERESIT ELASTYCZNA

ZAPRAWA CM17 25kg CERESIT ELASTYCZNA

Wysokoelastyczna zaprawa klejąca wzmocniona włóknami „FLEX NO LIMIT" CM17 PRO

WŁAŚCIWOŚCI

NO LIMIT dla rozmiaru i typu klejonych płytek

Technologia AERO: doskonale napowietrzona, plastyczna konsystencja

MICRO GEL: wydłużony czas korekty, wiązanie w podwyższonych temperaturach

LOW DUST – 75% mniejsze pylenie dzięki ekologicznym włóknom celulozowym

Grubość: do 15mm

Pochłania naprężenia powierzchni

Doskonały rozpływ pod płytką

Możliwość dostosowania konsystencji

Ogrzewanie podłogowe, łazienki, balkony, tarasy, baseny

Podłoża krytyczne (OSB, płyty g-k, hydroizolacje, płytka na płytkę)

107,99 zł
Brutto 1 - 2 dni robocze
 Produkt dostępny
 

Bezpieczne zakupy - zapłać przy odbiorze!

 

Akceptujemy płatność kartą w sklepach stacjonarnych

 

Odbiór osobisty / transport ADAMEX (tylko gotówka)

 

InPost Paczkomaty / kurier DPD

Opis

ZAPRAWA CM17 25KG CERESIT ELASTYCZNA

Zaawansowana technologicznie zaprawa CM 17 PRO  to:

NO LIMIT dla  rozmiaru i typu klejonych płytek. Pozwala na dowolny wybór rozmiaru płytek i wielkości powierzchni na jaką będą aplikowane. Dzięki zastosowaniu SUPERABSORBERÓW klej wykazuje ekstremalną wytrzymałość na duże obciążenia oraz ogranicza do minimum pękanie zaprawy.

Technologia AERO - specjalnie wyselekcjonowane i zoptymalizowane pod kątem zawartości powietrza oraz właściwości reologicznych domieszki zapewniają unikalną, homogeniczną mikrostrukturę oraz świetne właściwości robocze. Przekłada się to na doskonałą, „masełkowatą”, bardzo plastyczną i napowietrzoną konsystencję, dzięki czemu aplikacja kleju jest bardzo łatwa. Ponadto pozwala na uzyskanie odpowiedniej konsystencji w zależności od rodzaju klejonych płytek jak i powierzchni na jakich będą aplikowane, 

MICRO-GEL – dzięki zastosowaniu specjalnej mieszanki bio-polimerów, które tworzą strukturę żelu, zaprawa posiada zdecydowanie lepszą retencję wody w całej strukturze, co przekłada się na dłuższy czas korekty nawet w wysokich temperaturach.  Specjalnie zaprojektowana mieszanka doskonale nadaje się do trwałego klejenia płytek o różnych nasiąkliwościach, na podłożach odkształcalnych w warunkach podwyższonych temperatur. Charakteryzuje się również wysoką przyczepnością oraz bardzo dobrym i łatwym rozpływem pod płytką.

LOW DUST – 75% mniejsze pylenie, dzięki zastosowaniu  ekologicznych włókien celulozowych

Możliwość aplikacji do 15mm – ze względu na napowietrzenie, dzięki strukturze mikro żelu i specjalnej kombinacji włókien, cała struktura kleju ma taką samą wytrzymałość w całej grubości. Daje to możliwość użycia kleju w grubszej warstwie niż typowe produkty cienkowarstwowe nawet do 10mm, w jednej czynności roboczej. Co pozwala na możliwość wyrównania i klejenia płytek w tym samym momencie. Ponadto, dzięki bezskurczowemu wysychaniu oraz wiązaniu, przyklejone płytki są stabilne zarówno w pierwszej fazie wiązania jak i po całkowitym wyschnięciu. Zawartość włókien sprawia, że zaprawa posiada doskonałe parametry robocze oraz techniczne. Wykazuje się wysoką siłą klejenia i elastycznością - ma to duże znaczenie w systemie balkony-tarasy czy przy układaniu płytek w systemie ogrzewania podłogowego.

Specjalnie wyselekcjonowane włókna Fibre Force tworzą zbrojenie rozproszone, idealnie współpracujące z systemem klinów

Opis

Ceresit
G-kle000027
Nowy produkt
2019-12-12

Zobacz także