ZAPRAWA KLEJOWA ADESILEX P9 SZARY 25kg EXPRESS

ZAPRAWA KLEJOWA ADESILEX P9 SZARY 25kg EXPRESS

Klej ADESILEX P9 EXPRESS jest przeznaczony do stosowania na podłożach narażonych na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz intensywne użytkowanie. Posiada podwyższone parametry i zmniejszony spływ oraz wydłużony czas użytku. Może być stosowany do płytek ceramicznych oraz kamienia naturalnego.71,50 zł
Brutto 1 - 2 dni robocze
 Ostatnie sztuki w magazynie
 

Bezpieczne zakupy - zapłać przy odbiorze!

 

Akceptujemy płatność kartą w sklepach stacjonarnych

 

Odbiór osobisty / transport ADAMEX (tylko gotówka)

 

InPost Paczkomaty / kurier DPD

Opis

ZAPRAWA KLEJOWA ADESILEX P9 SZARY 25KG EXPRESS

Zaprawy klejowe przeznaczone do płytek produkowane są jako suche mieszanki gotowe do użycia po zarobieniu wodą. Kluczowymi składnikami zapraw klejowych są baza cementowa drobne kruszywo, jakim zazwyczaj jest piach kwarcowy. Podane wyżej półprodukty to najczęściej powyżej 90% masy zaprawy. 

Klej czy zaprawa - zwykle stosuje się te nazwy naprzemiennie, pomimo tego iż pomiędzy klejem a  zaprawą klejową jest istotna różnica. Zaprawy klejowe to suche mieszanki, gdzie głównym półproduktem jest cement. W klejach zaś najważniejszym spoiwem są syntetyczne żywice czasami wymieszane z cementem.

Zaprawy klejowe można nakładać na podłoże suche lub delikatnie wilgotną. Zaprawy klejowe nadają się również do równania nierówności. Przed nałożeniem zaprawy klejowej trzeba połączyć ją z wodą.

Właściwości:

  • Czas użytkowania: ok. 1h
  • Czas schnięcia otwartego: ok. 20min
  • Spoinowanie: na ścianach 4h a na podłogach 4h
  • Zużycie: 2-5kg/m2
  • Kolor: szary

Opakowanie: worek 25kg

Opis

Mapei
G-kle000129
Nowy produkt
2020-07-24

Zobacz także