ZAPRAWA KLEJOWA  ATLAS ELASTYK 25kg

ZAPRAWA KLEJOWA ATLAS ELASTYK 25kg

ZAPRAWA KLEJOWA  ATLAS ELASTYK

Zaprawy klejowe do płytek sprzedawane są w postaci suchych mieszanek gotowych do używania po rozrobieniu z wodą. Kluczowymi półproduktami zapraw klejowych są baza cementowa drobne kruszywo, jakim przeważnie jest piach kwarcowy. Podane wyżej materiały stanowią zwykle ponad 90% masy zaprawy. 

38,79 zł
 Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627
 

Bezpieczne zakupy - zapłać przy odbiorze!

 

Akceptujemy płatność kartą w sklepach stacjonarnych

 

Odbiór osobisty / transport ADAMEX (tylko gotówka)

 

InPost Paczkomaty / kurier DPD

Opis

ZAPRAWA KLEJOWA ATLAS ELASTYK 25KG

Zaprawy klejowe do płytek sprzedawane są w postaci suchych mieszanek gotowych do używania po rozrobieniu z wodą. Kluczowymi półproduktami zapraw klejowych są baza cementowa drobne kruszywo, jakim przeważnie jest piach kwarcowy. Podane wyżej materiały stanowią zwykle ponad 90% masy zaprawy. 

Klej czy zaprawa - często używa się te nazwy synonimicznie, mimo iż między klejem a  zaprawą klejową jest wyraźna różnica. Zaprawy klejowe to suche mieszanki, których istotnym półproduktem jest cement. W klejach natomiast głównym spoiwem są syntetyczne żywice niekiedy wymieszane z cementem.

Zaprawy klejowe można kłaść na podłoże suche albo lekko wilgotną. Zaprawy klejowe nadają się także do wyrównywania nierówności. Przed nakładaniem zaprawy klejowej należy zmieszać ją z wodą.

Opis

Atlas
G-NAR000007
Nowy produkt

Zobacz także