SIATKA PODTYNKOWA Z WŁÓKNA SZKLANEGO GR.145 BIAŁA 1m/50m ROL. 50m2

SIATKA PODTYNKOWA Z WŁÓKNA SZKLANEGO GR.145 BIAŁA 1m/50m ROL. 50m2

Siatka elewacyjna z włókna szklanego jest stosowana w różnych systemach dociepleń budynków. Może być wykorzystywana do dociepleń metodą "lekką mokrą" pełniąc funkcję zbrojenia i wzmacniania podtynkowej warstwy kleju. Bardzo chętnie użytkowana jest pod tynki, na ścianach i sufitach oraz na wylewki i podłogi. Siatkę można wykorzystać również do docieplania w technologii suchej zaprawy.
Siatka podtynkowa z włókna szklanego poprzez fakt, że jest odporna na warunki atmosferyczne oraz rozciąganie, chroni ściany przed pękaniem. Jej zastosowanie jest niezbędne, w celu uniknięcia przyszłych remontów związanych z poprawą elewacji i usunięciu powstałych rys na ścianach.

4,30 zł
Brutto
 Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627
 

Bezpieczne zakupy - zapłać przy odbiorze!

 

Akceptujemy płatność kartą w sklepach stacjonarnych

 

Odbiór osobisty / transport ADAMEX (tylko gotówka)

 

InPost Paczkomaty / kurier DPD

Opis

SIATKA PODTYNKOWA Z WŁÓKNA SZKLANEGO GR.145 BIAŁA 1M/50M ROL. 50M2

Siatka podtynkowa wykorzystywana jest na etapie ocieplania budynku. Dzięki jej zastosowaniu z powodzeniem da się nanosić gładź na ocieplenie.

Siatka podtynkowa zapewnia wytrzymałość elewacji na urazy mechaniczne. Siatka stanowi barierę która zabezpiecza styropian czy też wełnę mineralną przed kruszeniem się czy łamaniem w skutek warunków atmosferycznych, ruchów termicznych ścian czy niewielkich uderzeń.

Opis

G-SIA000014
Nowy produkt

Zobacz także