ZAPRAWA CM17 25kg CERESIT ELASTYCZNA

ZAPRAWA CM17 25kg CERESIT ELASTYCZNA

Wysokoelastyczna zaprawa klejąca CERESIT CM17 o najwyższej elastyczności i przyczepności. Przeznaczona do płytek gresowych, ceramicznych i kamienia naturalnego wewnątrz i na zewnątrz. Zaorawa jest bardzo trwała, ponieważ została wzmocniona specjalnymi włóknami, dlatego nie trzeba jej często odnawiać. Jeżeli zaprawa zostanie zaaplikowana na odpowiednim, czystym i suchym podlożu, zachowuje odporność na pękanie i kruszenie.

Właściwości:
- Wydajność: 1,4-3,6 kg/m2

56,83 zł
1 - 2 dni robocze
 Produkt dostępny
 

Bezpieczne zakupy - zapłać przy odbiorze!

 

Akceptujemy płatność kartą

 

Odbiór osobisty / transport ADAMEX / kurier DPD

Opis

Zaprawa Ceresit CM 17 służy do mocowania płytek ceramicznych, cementowych i kamiennych (oprócz marmuru) na podłożach odkształcalnych.
Właściwości spoiny zapewniają elastyczne połączenie z podłożem, przenoszące naprężenia ścinające pomiędzy płytką a podłożem.
Dlatego CM 17 polecana jest do mocowania płytek na wiotkich ściankach działowych, ogrzewanych podłogach, elewacjach, tarasach i balkonach, a także w nieckach basenowych i technologicznych zbiornikach na wodę.
Wysoka przyczepność zaprawy sprawia, że zalecana jest ona do płytek o nasiąkliwości < 3% np, gresowych również o bardzo dużych formatach (pow. 1 m2) oraz do mocowania płytek na podłożach krytycznych: istniejących płytkach, mocnych i dobrze przyczepnych powłokach malarskich, podłożach gipsowych, anhydrytowych oraz betonie komórkowym.

Opis

kle000027
Nowy produkt
2019-12-12