SIKAFLEX 11FC + PURFORM BRĄZ 300ml 688972

SIKAFLEX 11FC + PURFORM BRĄZ 300ml 688972

Klej uszczelniający Sikaflex gwarantuje wysoką przyczepność do wielu podłoży nie porowatych i porowatych jak: twarde PVC, GFRP, drewno itp.
Uszczelni również najważniejsze elementy w Twoim domu. Dzięki funkcji izolacji akustycznej oraz cieplnej, idealnie przygotuje okna do zimy.
Zaś atrakcyjny brązowy kolor- pozwala na używanie w widocznych miejscach.

69,90 zł
Brutto 1 - 2 dni robocze
 Produkt dostępny
 

Bezpieczne zakupy - zapłać przy odbiorze!

 

Akceptujemy płatność kartą w sklepach stacjonarnych

 

Odbiór osobisty / transport ADAMEX (tylko gotówka)

 

InPost Paczkomaty / kurier DPD

Opis

Informacje o produkcie

Sikaflex 11 FC Purform to uniwersalny, elastyczny klej i uszczelniacz w brązowym kolorze, dostarczany w 300 ml kartuszach, który zyskał uznanie w branży budowlanej. Jego formuła oparta na innowacyjnej technologii Purform pozwala na wiązanie pod wpływem wilgoci i zapewnia wyjątkową przyczepność do różnorodnych materiałów, takich jak beton, mury, sztuczny kamień, ceramika, drewno, metale i szkło. Produkt ten jest idealny do zastosowań zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, gwarantując trwałe i niezawodne wyniki.

Cechy i zalety

Sikaflex 11 FC Purform wyróżnia się odkształcalnością ±25%, co umożliwia utrzymanie integralności uszczelnienia nawet przy ruchach strukturalnych, zapewniając niezawodność w dynamicznych warunkach budowlanych. Dzięki formule, która zapobiega spływaniu, produkt jest łatwy w aplikacji na pionowych powierzchniach, co jest znaczącą zaletą przy pracach elewacyjnych i w trudno dostępnych miejscach. Mocna adhezja do różnorodnych podłoży eliminuje potrzebę wstępnego gruntowania, co przyspiesza prace i obniża koszty.Produkt ten charakteryzuje się również dobrą odpornością mechaniczną i na działanie warunków atmosferycznych, co zapewnia jego trwałość zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Spełnienie specjalnych wymagań oraz posiadanie certyfikacji świadczy o bardzo niskiej emisji lotnych związków organicznych, co podkreśla ekologiczny profil Sikaflex 11 FC Purform.Produkt jest odpowiedni do szerokiej gamy zastosowań, w tym do uszczelniania szczelin, połączeń pionowych i poziomych, jak również do klejenia w różnorodnych aplikacjach budowlanych. Jego kompatybilność z większością standardowych wodorozcieńczalnych systemów powłokowych, potwierdzona przez wstępne testy, umożliwia łatwą integrację z różnymi technikami wykończeniowymi.

Opis

SIKA
SIL000317
Nowy produkt
2022-07-13

Zobacz także