PANEL LAMINOWANY DĄB MODERN 7mm  AC3 op.2,397M2/9szt

PANEL LAMINOWANY DĄB MODERN 7mm AC3 op.2,397M2/9szt

Panele podłogowe np.: PANEL LAMINOWANY DĄB MODERN to od jakiegoś czasu pierwszy wybór, co do podłóg, dla Polaków. Skąd popularność tych podłóg. Po primo koszt -  ceny paneli rozpoczynają się już od wartości kilkunastu złotych! Po drugie mnogość wzorów - spośród setek dostępnych w salonach wzorów paneli podłogowych, praktycznie każdy jest w stanie wyselekcjonować coś dla siebie.

UWAGA:

Zdjęcia mogą nie ukazywać faktycznego koloru produktu, służą one jako wzór

W naszym sklepie podajemy tylko realne ceny! Sprzedajemy panele wyłącznie w pełnych opakowaniach, dlatego też widzisz cenę za opakowanie, a nie za metr!

47,70 zł
Brutto
 Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627
 

Bezpieczne zakupy - zapłać przy odbiorze!

 

Akceptujemy płatność kartą w sklepach stacjonarnych

 

Odbiór osobisty / transport ADAMEX (tylko gotówka)

 

InPost Paczkomaty / kurier DPD

Opis

Panele podłogowe np.: PANEL LAMINOWANY DĄB MODERN to od jakiegoś czasu pierwszy wybór, co do podłóg, dla Polaków. Skąd popularność tych podłóg. Po primo koszt -  ceny paneli rozpoczynają się już od wartości kilkunastu złotych! Po drugie mnogość wzorów - spośród setek dostępnych w salonach wzorów paneli podłogowych, praktycznie każdy jest w stanie wyselekcjonować coś dla siebie.

W ofercie są modele gładkie bądź tłoczone, o strukturze i rysunku drewna względnie w zwariowanych wzorach. Możemy znaleźć panele z fugą - imitujące pojedyncze deski albo takie, które ułożą się w gładką taflę na powierzchni podłóg. Oprócz tego sprzedawcy oferują panele o różnych klasach ścieralności, przez co mamy możliwość dostosować je do odpowiednich pokoi.

Po trzecie być może najważniejsze -  układanie. Możemy na własną rękę złożyć je w krótkim czasie bez użycia fachowych narzędzi, to naprawdę proste! Wciąż zastanawiacie się czy będą one właściwym wyborem? Odpowiedź jest jasna: TAK! 

Opis

G-PAN000017
Nowy produkt
Opis
Grubość (w mm)
7
Klasa ścieralności
AC3
Liczba m2 w opakowaniu
2,397

Zobacz także