BETON MOCNY B-20  25KG IZOLBET 48PAL

BETON MOCNY B-20 25KG IZOLBET 48PAL

Beton B20 jest drobnoziarnistą zaprawą betonową przeznaczoną do wykonywania prac betoniarskich i naprawczych oraz cementowych podkładów podłogowych. Wykonywanie posadzek o minimalnej grubości 25mm i użytkowanie po 48h.

15,80 zł
Brutto
 Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627
 

Bezpieczne zakupy - zapłać przy odbiorze!

 

Akceptujemy płatność kartą w sklepach stacjonarnych

 

Odbiór osobisty / transport ADAMEX (tylko gotówka)

 

InPost Paczkomaty / kurier DPD

Opis

Informacje ogólne

Beton mocny Izolbet B-20 w opakowaniu 25 kg to uniwersalna sucha mieszanka betonowa, przeznaczona do wykonywania prac betoniarskich i naprawczych. Jest to produkt idealny do tworzenia chudych betonów oraz cementowych podkładów podłogowych, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Charakterystyka

Beton mocny Izolbet B-20 charakteryzuje się drobnoziarnistą strukturą, co czyni go odpowiednim do wykonywania prac betoniarskich i naprawczych. Jest to beton klasy B-20, co oznacza, że posiada odpowiednią wytrzymałość na ściskanie, co jest kluczowe dla trwałości i bezpieczeństwa konstrukcji. Beton mocny B-20  nadaje się do kotwienia słupków ogrodzeniowych i wykonywania także innych drobnych elementów wylewanych bezpośrednio na budowie po uprzednim ułożeniu właściwego zbrojenia. Nadaje się do układania na wszystkich podłożach na spoiwach hydraulicznych oraz na warstwach paroizolacji lub izolacji przeciwwilgociowej.

Produkt ten jest łatwy w przygotowaniu i aplikacji. Należy go wymieszać z odpowiednią ilością wody, co pozwala na uzyskanie jednorodnej konsystencji i łatwość w nakładaniu. Beton Izolbet B20 jest również wodoodporny, co czyni go odpowiednim do zastosowania w miejscach narażonych na działanie wody.

Opis

IZOLBET
G-kle000235
Nowy produkt

Zobacz także