TYNK GIPSOWY MASZYNOWY LEKKI 30KG ALFA

TYNK GIPSOWY MASZYNOWY LEKKI 30KG ALFA

Tynk Gipsowy Maszynowy Lekki Alfa przeznaczony jest do wykonywania wewnętrznych jednowarstwowych tynków gipsowych. 

Tynki gipsowe maszynowe wolno nakładać na różnorodnych podłożach, a w szczególności na takich jak: gazobeton, pustaki ceramiczne tudzież nałożenia w środku budynku w trakcie prac wykończeniowych. Co ważne, do wykończenia ściany bądź sufitu wystarcza jedna powłoka tynku (najmniejsza grubość tynku to 8 mm, a największa 50 mm) 

21,87 zł
1 - 2 dni robocze
 Produkt dostępny
 

Bezpieczne zakupy - zapłać przy odbiorze!

 

Akceptujemy płatność kartą w sklepach stacjonarnych

 

Odbiór osobisty / transport ADAMEX (tylko gotówka)

 

InPost Paczkomaty / kurier DPD

Opis

TYNK GIPSOWY MASZYNOWY LEKKI 30KG ALFA

Tynki gipsowe maszynowe wolno nakładać na różnorodnych podłożach, a w szczególności na takich jak: gazobeton, pustaki ceramiczne tudzież nałożenia w środku budynku w trakcie prac wykończeniowych. Co ważne, do wykończenia ściany bądź sufitu wystarcza jedna powłoka tynku (najmniejsza grubość tynku to 8 mm, a największa 50 mm) 

Docieranie tynku gipsowego jest naprawdę łatwe. Gąbkę zwilżamy wodą, zaś jej nadmiar odciśnij. Tynk docieraj kolistymi ruchami, ewentualnie „ósemkami”, lekko dociskając pacę do powierzchni ściany. 

Przy tynku maszynowym nie jest wymagane używanie gładzi. Jeśli jednakże klient spodziewa się doskonale gładkich powierzchni, po których przesuwając palcami nie wyczuwa się uziarnienia tynku, stosowanie gładzi może okazać się niezbędne.  

Opis

G-GIP000133
Nowy produkt
2021-11-18

Zobacz także