MASA NAPRAWCZA M3FIX 375G CEKOL

MASA NAPRAWCZA M3FIX 375G CEKOL

Masa naprawcza CEKOL M-3 FIXZASTOSOWANIECEKOL M-3 FIX Masa naprawcza przeznaczona jest do naprawy drobnych ubytków w ścianach i sufitach.

Uważamy, żeby wszelkie pęknięcia bądź otwory, szczelnie uzupełnić masą – pęcherzyki powietrzne, jeżeli w nich pozostaną, mogą być przyczyną odpadania masy naprawczej. Gdy wypełnienia zaschną, można rozpocząć szpachlowanie. 


Wygodna tubka zapewnia dokładną aplikację w miejsce ubytku. Wystarczy wygładzić masę szpachelką. Po wyschnięciu w razie potrzeby nałożyć koleją warstwę. Masę można nakładać na kilka warstw - maksymalna grubość warstwy 3mm. Po wyschnięciu przeszlifować.

16,80 zł
Brutto 1 - 2 dni robocze
 Produkt dostępny
 

Bezpieczne zakupy - zapłać przy odbiorze!

 

Akceptujemy płatność kartą w sklepach stacjonarnych

 

Odbiór osobisty / transport ADAMEX (tylko gotówka)

 

InPost Paczkomaty / kurier DPD

Opis

MASA NAPRAWCZA M3FIX 375G CEKOL

W trakcie budowy oraz remontowania przydatna będzie masa naprawcza m3fix. Gładź gotowa wyróżnia się gotową do użytku bezpyłową masą, którą aplikujesz wprost na powierzchnie. Dzięki stosowaniu tej gładzi osiągniesz idealnie gładkie ściany, przygotowane do dalszego wykańczania – np. przy użyciu farb. Masę da się stosować ręcznie względnie z wykorzystaniem plastikowych narzędzi. 

Uważamy, żeby wszelkie pęknięcia bądź otwory, szczelnie uzupełnić masą – pęcherzyki powietrzne, jeżeli w nich pozostaną, mogą być przyczyną odpadania gładzi. Gdy wypełnienia zaschną, można rozpocząć szpachlowanie.

Nałożenie gładzi zaczynamy od ubytków trudno-dostępnych i sufitu, kierując się od okien w ku środkowi pokoju. Masę naprawczą m3fix da się rozprowadzać wybitnie cienką warstwą, a nawet tzw. mgiełką – czyli o grubości 1 mm. Gładź gotowa nie nadaje się do zaciągania grubych warstw– czyli do prostowania ścian lub naprawiania dużych ubytków. Gładzie gotowe wymagają co najmniej 6 godzin na stwardnienie i dopiero wtenczas można nakładać drugą warstwę. 

Opis

Cekol
G-GIP000139
Nowy produkt
2020-01-17

Zobacz także