Uchwyty i kije teleskopowe do wałków

Aktywne filtry

7,40 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Rączka do wałka 25cm/8mm Maan to wysokiej jakości akcesorium malarskie, idealne do profesjonalnych prac wykończeniowych. Wykonana z trwałego, antypoślizgowego tworzywa sztucznego, zapewnia pewny chwyt i komfort użytkowania. Drut o średnicy 8mm gwarantuje stabilność i precyzję podczas malowania. Kompatybilna z większością standardowych wałków malarskich, doskonale sprawdza się przy malowaniu ścian i sufitów.

70,70 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Kij teleskopowy Hardy 1,2-2 m to zaawansowane narzędzie dla profesjonalistów i amatorów malarstwa. Solidna konstrukcja, lekka waga i ergonomiczny uchwyt zapewniają wygodę użytkowania. Mechanizm blokujący umożliwia łatwe dostosowanie długości, co czyni kij idealnym do malowania sufitów i wysokich ścian. Kompatybilny z większością wałków malarskich, gwarantuje wszechstronność i precyzję pracy.

69,99 zł
Produkt dostępny

Kij teleskopowy Solid o regulowanej długości od 1,0 do 1,8 metra to niezawodne narzędzie dla profesjonalistów i majsterkowiczów. Wykonany z wysokiej jakości aluminium, oferuje solidność i lekkość. Uniwersalne złącze umożliwia montaż różnych narzędzi, idealny do prac malarskich w trudno dostępnych miejscach. Ergonomiczny uchwyt i łatwa regulacja zwiększają komfort i efektywność pracy.

23,51 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Uchwyt koszykowy V-PRO 10cm/19mm Motive to profesjonalne narzędzie malarskie, idealne do precyzyjnych prac wykończeniowych. Wykonany z trwałych materiałów, zapewnia długotrwałe użytkowanie. Ergonomiczna rączka gwarantuje komfort pracy, a kompatybilność z różnymi wałkami malarskimi zwiększa jego wszechstronność. Doskonały wybór dla fachowców i amatorów ceniących jakość i precyzję.

38,79 zł
Produkt dostępny

Kij teleskopowy Hardy (0,8-1,4m) to niezawodne narzędzie o metalowej konstrukcji z zabezpieczeniem antykorozyjnym, idealne do ogrodnictwa, budownictwa i prac porządkowych. Dzięki mechanizmowi teleskopowemu kij łatwo dostosowuje się do wymaganej długości. Średnica rurowa 26/22 mm zapewnia solidność i wytrzymałość, a lekka konstrukcja ułatwia manipulację i transport.

51,60 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Kij teleskopowy DolphinXtender System DX180 Blue Dolphin, regulowany 30-60 cm, wykonany z lekkiego i wytrzymałego materiału, zapewnia komfort pracy dzięki ergonomicznemu uchwytowi. Idealny do malowania wysokich ścian i sufitów oraz czyszczenia trudno dostępnych miejsc. Płynny mechanizm blokowania gwarantuje stabilność, zwiększając precyzję i efektywność prac domowych i profesjonalnych.

41,62 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Uchwyt do wałków 30-50cm Motive to profesjonalne narzędzie malarskie idealne do malowania dużych powierzchni ścian i sufitów. Wykonany z wytrzymałego materiału, posiada ergonomiczną rękojeść soft-grip, zapewniającą komfort użytkowania. Kompatybilny z wałkami o szerokości 30-50 cm, umożliwia łatwe mocowanie i stabilne prowadzenie malarskie. Idealny do intensywnych prac malarskich wewnątrz i na zewnątrz budynków.

94,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Kij teleskopowy Blue Dolphin (1-1,8m) to profesjonalne narzędzie do malowania i prac wykończeniowych. Wykonany z lekkiego aluminium, posiada obrotowy system blokowania, standardowy gwint oraz ergonomiczny uchwyt. Dzięki teleskopowej konstrukcji umożliwia regulację długości, co ułatwia pracę na wysokościach. Idealny do malowania ścian, sufitów i montażu akcesoriów malarskich.

69,99 zł
Produkt dostępny

Kij teleskopowy aluminiowy 3m Hardy to zaawansowane narzędzie budowlane wykonane z lekkiego, odpornego na korozję aluminium. Dzięki teleskopowej regulacji długości jest idealny do malowania sufitów, czyszczenia trudno dostępnych miejsc i innych prac na wysokości. Wyposażony w ergonomiczny uchwyt i standardowy gwint, jest kompatybilny z różnymi narzędziami, zapewniając komfort i efektywność pracy.

34,99 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Kij teleskopowy 1,5-3m Blue Dolphin to zaawansowane narzędzie do malowania i prac wykończeniowych. Wykonany z trwałych materiałów, zapewnia wygodę i precyzję dzięki regulowanej długości od 1,5 do 3 metrów. Idealny do malowania sufitów i trudno dostępnych miejsc. Ergonomiczny uchwyt gwarantuje komfort użytkowania, a solidna konstrukcja zapewnia długotrwałą wydajność w profesjonalnych i domowych zastosowaniach.

11,45 zł
Produkt dostępny

Kij teleskopowy metalowy 0,8-1,4m Hardy to wszechstronne narzędzie idealne do malowania, montażu oświetlenia i prac ogrodniczych. Wykonany z metalu, posiada łatwy w użyciu mechanizm blokujący oraz ergonomiczny uchwyt. Regulowana długość (0,8-1,4m) i średnica rury 22 mm zapewniają komfort i bezpieczeństwo podczas użytkowania. Solidna konstrukcja gwarantuje długą żywotność.

20,15 zł
Produkt dostępny

Kij teleskopowy metalowy 1,6-3,0m Hardy to profesjonalne narzędzie idealne do prac malarskich, remontowych i budowlanych. Wytrzymała, teleskopowa konstrukcja z metalu umożliwia łatwą regulację długości od 1,6 do 3 metrów, zapewniając wszechstronność i komfort użytkowania. Ergonomiczna rękojeść i kompatybilność z wieloma akcesoriami sprawiają, że jest to niezastąpiony wybór dla każdego fachowca.

14,34 zł
Produkt dostępny

Kij teleskopowy Hardy 1,0-1,8m to solidne narzędzie dla profesjonalistów i majsterkowiczów. Wykonany z metalu, oferuje regulację długości od 1,0 do 1,8 metra, co umożliwia dopasowanie do różnych zadań. Idealny do prac domowych, ogrodowych i remontowych, kompatybilny z różnymi końcówkami, jak szczotki czy wałki malarskie. Ergonomiczny uchwyt zapewnia komfort użytkowania.

5,99 zł
Produkt dostępny

Rączka do wałka malarskiego Hardy 25cm/6mm to niezbędne narzędzie dla profesjonalistów i majsterkowiczów. Wykonana z ocynkowanej stali, zapewnia trwałość i długowieczność. Ergonomiczny uchwyt gwarantuje komfort podczas malowania średnich i dużych powierzchni. Pasuje do wałków o szerokości 25 cm, co czyni ją uniwersalnym wyborem do różnorodnych projektów malarskich.

35,20 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Rączka do wałka 18cm Anza Elite to profesjonalne narzędzie malarskie, idealne do precyzyjnego malowania ścian i sufitów. Ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodę użytkowania, a wysokiej jakości materiały gwarantują trwałość i długowieczność. Rączka jest kompatybilna z wałkami Anza, co umożliwia sprawną i równomierną aplikację farby, zwiększając wydajność pracy. Idealna dla wymagających profesjonalistów i amatorów.

28,72 zł
Produkt dostępny

Teleskopowy kij aluminiowy Hardy o regulowanej długości 1,1m-2m to niezawodne narzędzie do prac malarskich i czyszczenia. Wykonany z wysokiej jakości aluminium, posiada system blokady długości oraz ergonomiczny uchwyt, co zapewnia komfort i precyzję. Odporność na korozję gwarantuje długą żywotność, a solidna konstrukcja sprawia, że jest idealny do intensywnego użytkowania w różnych warunkach.

99,99 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Kij teleskopowy 3,2m Hardy to wytrzymałe i lekkie narzędzie wykonane z aluminium, idealne do różnorodnych zastosowań domowych i profesjonalnych. Dzięki teleskopowej regulacji od 1,5m do 3,2m, świetnie sprawdza się w pracach ogrodowych, malarskich i czyszczeniu wysoko położonych powierzchni. Ergonomiczne uchwyty zapewniają komfort użytkowania, a anodowana powłoka chroni przed korozją.

77,99 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Kij teleskopowy Hardy 1,8m to idealne narzędzie do różnorodnych prac domowych i ogrodniczych. Wykonany z wytrzymałego metalu, zapewnia trwałość i niezawodność. Ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt gwarantuje komfort użytkowania, a teleskopowa konstrukcja umożliwia dostosowanie długości do indywidualnych potrzeb. Perfekcyjny do sięgania w trudno dostępne miejsca, sprawdzi się w każdym warsztacie i ogrodzie.

66,40 zł
Produkt dostępny

Kij teleskopowy 1,4m Hardy to profesjonalne narzędzie budowlane o solidnej, metalowej konstrukcji i średnicy 22 mm. Dzięki teleskopowej budowie umożliwia regulację długości, co sprawia, że jest idealny do różnorodnych prac manualnych i budowlanych. Ergonomiczny i lekki, zapewnia wygodę użytkowania oraz łatwość przechowywania. Doskonały wybór dla wymagających użytkowników ceniących trwałość i niezawodność.

60,91 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Kij teleskopowy Fiber 1,4-2,4m Motive to profesjonalne narzędzie o regulowanej długości od 1,4 do 2,4 metra, wykonane z wytrzymałego włókna szklanego. Idealny do prac domowych, takich jak mycie okien czy czyszczenie trudno dostępnych miejsc. Ergonomiczny uchwyt i system blokujący zapewniają komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania. Niezastąpiony w każdej skrzynce narzędziowej.

42,09 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Kij teleskopowy Fiber 0,8-1,4m Motive to profesjonalne narzędzie malarskie, idealne do prac wykończeniowych i malarskich. Wykonany z lekkiego i wytrzymałego włókna szklanego, oferuje ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt. Dzięki teleskopowej konstrukcji, umożliwia regulację długości od 0,8 do 1,4 metra, zapewniając wygodę i wydajność pracy. Kompatybilny z większością wałków i szczotek malarskich.

26,94 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Kij teleskopowy aluminiowy Motive o regulowanej długości od 1 do 2 metrów to niezastąpione narzędzie w pracach domowych i budowlanych. Lekki i wytrzymały, idealny do mycia okien, malowania i czyszczenia trudno dostępnych miejsc. Wyposażony w antypoślizgową rączkę oraz system blokady długości, zapewnia wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Kompatybilny z różnymi akcesoriami, ułatwia wykonywanie różnorodnych zadań.