Lista produktów marki Sobex

Misją firmy Sobex jest wytwarzanie naturalnych produktów z drewna, spełniających swoje zadania w ogrodzie. Stale podnosi jakość swoich wyrobów nie zapominając o dbałość o środowisko naturalne. Sobex jako jeden z pierwszych producentów dołączył do polityki lasów zarządzanych w sposób odpowiedzialny poprzez zdobycie certyfikatu FSC®.

19,50 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Odkryj elegancję i funkcjonalność z Korą antracytową Sobex 20 kg (16-40 mm). Idealna do dekoracji ogrodów, alejek i rabat, nie tylko pięknie wygląda, ale także ogranicza wzrost chwastów i pomaga utrzymać wilgotność gleby. Zastosuj ją w swojej przestrzeni zewnętrznej, aby dodać nowoczesny charakter i ochronić rośliny przed zmianami temperatur.

13,90 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie - zapytaj o dostępność 501 577 627

Piasek uniwersalny do piaskownic marki Sobex to idealne rozwiązanie dla bezpiecznej i higienicznej przestrzeni do zabawy dzieci. Starannie selekcjonowany piasek optymalnej granulacji umożliwia łatwe formowanie. Bezpieczny, hipoalergiczny i neutralny dla skóry. Doskonały do piaskownic w ogrodach i placach zabaw. Produkt spełnia normy bezpieczeństwa dla zabawek. Oferowany w wytrzymałych workach ułatwiających przechowywanie.